Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Saints Row 2

  • PC 65
Score včasně přispěchalo s druhým dílem této série. Zrovna v době, kdy čtyřka zažívala obrovský úspěch. Samozřejmě jsem neváhal a hned jak to šlo, jsem se do něj pustil.
Hra jako taková není zlá. Dvojka se ale ještě na rozdíl od čtyřky snaží být dost realistická. A to je dost problém, když se v podstatě jedná o silnou arkádu. Řízení je dost problémové, některé nápady časem začnou nudit, ale vše samozřejmě říkám jenom proto, že to porovnávám se čtyřkou a pak také s GTAčkem, se kterým je tato hra často srovnávána.

Každopádně myslím si, že příběh je i tak vcelku v pořádku a celé to arkádové zpracování dává samotné hře takový punc příjemné arkádovosti, nad kterou se nemusí moc přemýšlet, stačí, když se jedná. Více se od hry vlastně ani nedá očekávat. Ve výsledku jsem tak byl spokojen, tak akorát. Včetně samotné délky hlavní příběhové linie.

Myslím si ale, že kdybych si jako první zahrál druhý díl téhle série, tak bych se ke čtyřce asi nedostal. Dvojka na mě je ve výsledku až moc arkádová.
+13