Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Luk Kristmeister / 25 let / Strojník v ROSSO STEEL / Necrum (ČR - kraj Plzeňský)

Komentář

Přejít na komentáře

Disney's Tarzan

  • PC 90
Úžasná plošinovka mého mládí, ještě z dob kdy bylo PSX IN. Tenkrát mě hra vyšla (teda vlastně rodiče) na 20 euro na blešáku v Německu. Dodnes si ji rád zahraji, jelikož Tarzan patří k mým nej animákům od Disneyho.

Co nejprve vyzdvihnu, ale také jistě největší plus téhle hry je luxusní hudba, která vás doprovází v úrovních. Hra parádně vytváří atmosféru v jednotlivých levelech ač jsou rychlé, veselé, smutné anebo v případě úrovně se Saborem temné. Pokud hru hraju a jsem nucen ji ztišit, tak okamžitě vypínám, protože bez ní mi to prostě nejde. Hudba mě popohání a bez ní je to jak plamen bez kouře. Další věc jsou také zvukové efekty, které dávají člověku pocit, že džungle kolem něj vážně žije vlastním životem. Křídla ptáků, hučení vodopádů, vřeštění opic, to vše úrovním přidává další rozměr.

Jako další se dostává na řadu velice parádní grafika, která na svůj rok vytváří skvělý level design úrovní. Nejsou chudý, to ani náhodou, naopak velice obohacuje úrovně, tudíž nalezneme spoustu zvěře, rostlin či další detaily, které oku přímo lahodí.

Na samotné úrovně si též nestěžuji. Vychutnáte si je rovnou ve čtyřech pohledech a to zboku, zezadu, zepředu či mix všech. Tyto úrovně doplnují ještě i bonusové levely, které jsou originální a nápadité jako surfing po stromech, plavání na listu, jízda na čápu nebo Tantorovi anebo také skákání po plachtách. Co ještě naposled zmíním jsou secrety, z nichž nějaké jsou vážně dobře ukryté a poslední schovku jsem nalezl před dvěma lety (cesta do domu na stromě - předposlední písmeno).

Pro: hudba a zvuk, grafika, úrovně, bonus levely, více pohledů, secrety

Proti: dvacáté dohrání lze provést již za dvě hodinky

+8