Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
26 let • Údržbář • ČR - kraj Vysočina

Komentář

Přejít na komentáře

Wolfenstein: Youngblood

  • PC 25
Toš toto se moc nepovedlo. Jsem zastáncem spíše těch starých dílů, ale dokázal mě třeba hodně nadchnout Old Blood, který byl TOP.  The New Order a The New Colossus  už mě zas tak nepotěšily, ale pořád jsem si dobře zahrál a investovaných peněz jsem nelitoval.
Ovšem Youngblood, to už byl docela průser. Asi takhle, tohle už byl přepal a dost nevydařený vtip.

Základ celé hry, zní a vypadá zajímavě a na první pohled lákavě. Paříž 80. léta minulého století, ale v alternativní historii, kdy celému světu vládnou Nacisté. Hlavní protagonista už není Blazkowicz, ale jeho dvě dcery Jessica a Sophia. Vše je krásně graficky zpracováno a i jednotlivé lokality, po kterých se pohybujete, vypadají bezvadně.
Oni hold autoři Wolfa umějí vytvořit parádní atmosféru, kdy jsou celá města ověšená Svastikama a všude se producírují vítězní Skopčáci a jejich geneticky či roboticky upravení soukmenovci. Všechny tyhle detaily ještě víc přidávají hernímu zážitku....jenže....

Všechny mise mi přišly strašně stejnorodé a nezáživné. Furt chodit tam, pak zase zpět. Někde vystřílet barák plnej Gestapáků, pak poskakovat po nějaké prapodivné věži či co to bylo. Najednou zmateně pobíháte ve stokách, kde je vidět pěkné hov*no. No a největší výs*r bylo běhání po katakombách a řešení pitomostí se členy Francouzského odboje.
B.J. Blazkowicz  střílel Nacisty v Evropě, Africe a Americe. Jeho pubertální dcery poskakují, v prapodivných oblečcích, po Paříži a řeší blbosti. S tímhle přístupem, svého tatíka nenajdete děvčata!!!!
Pro tentokrát se vývojáři rozhodli, že vynechají drama a příběh okoření humorem. Ne, že bych byl suchar, co se nechce zasmát, miluju komedie, ale já myslel, že hraju Wolfenstein a ne Žhavé výstřely.
Musím se přiznat, že sem hru nedohrál, protože po několika hodinách, mě to prostě přestalo bavit. Docela mě to zamrzelo, protože série Wolfenstein je geniální.
Nepomohlo ani vylepšování zbraní a měnění jejich skinů. No a vyměňování oblečků pro slečny, jsem měl tak trochu u zádele, protože v tom obě vypadaly příšerně.
Tohle se Pánům od  MachineGames trochu vymklo z ruky.

Pro: Grafika, prostředí alternativní Paříže

Proti: stejnorodost misí, nesmyslné běhání z jednoho bodu do druhého, nezáživný příběh

+16