Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
26 let • Údržbář • ČR - kraj Vysočina

Komentář

Přejít na komentáře

Left 4 Dead 2

  • PC 100
Left 4 Dead je takový rychlejší, záživnější, zábavnější a lépe zpracované No More Room in Hell. Perfektně zpracované prostředí vylidněných měst, kolikrát dost depresivní prostředí zombíky zamořeného venkova dodává hře bezvadnou postapokalyptickou atmosféru. Člověk se prostě při hraní nenudí a když už to na nějakou tu nudu vypadá tak vás osedlá Jockey nebo pozvrací Boomer, takže je o zábavu postaráno. Postavy přeživších jsou dobře vymyšlené a vypadají skvěle. Obě party jsou originální a nejsou si navzájem nijak podobné. Nikdo nemá dobrý hlášky jako pesimista Nick a nikdo není ostřílenější než válečný veterán Bill.
Snad v každé recenzi se dočtu, že má hra krátkou kampaň, já osobně jsem spokojen a myslím že by delší kampaní ztratila hra na kouzle. Pokud se vám zdá oficiální kampaň krátká tak si můžete ve Workshopu stáhnout další mapy vytvořené fanoušky a ty se vám pak objeví v doplňující kampani. Jak už sem zmínil na začátku, hra nenudí a na pestrosti nešetří. Střelných zbraní, zbraní na boj zblízka, zombíků i postav za které můžete hrát není málo a je z čeho vybírat a hlavně se máte čím kochat když hrajete. Doufám že se někdy dostanu i k prvnímu dílu.

Nic mě nenaštve víc než pomatení boti se kterými hrajete singleplayer. Tento problém má zjevně víc her a Leftko není výjimka. Boti se chovají kolikrát dost nelogicky, zdržují víc než hráč začátečník a vrcholem je, když se někde bugnou a vy tak nemůžete pokračovat dál. A největší lahůdkou pro boty jsou čarodějnice, které plaší ve velkém.

Pro: Prostředí, arzenál, Postavy, doplňující kampaň, všechno je rychlé a nikde se nemusíte zbytečně zdržovat

Proti: počítačem řízení spoluhráči

+8 +9 −1