Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
26 let • Údržbář • ČR - kraj Vysočina

Komentář

Přejít na komentáře

Counter-Strike

  • PC 100
Pokud by se mě někdo zeptal, jakou multiplayerovku jsem hrál v dětství, řeknu mu, že to byl Counter Stike 1.6 staženej z Kotelny. A právě "Kántr" byl první online střílečka, celkově první hra, kterou jsem si nechal od kámoše nainstalovat na svůj první počítač...ono už to bude dobrejch 16 let zpět :D

Rád vzpomínám na zlaté časy na základce, kdy jsme to hráli s kámošema v šestičlenné partě. Hodiny a hodiny propařené na všelijakých serverech. Kolikrát jsme si i vytvořili a zaheslovali vlastní server a hráli proti sobě. Naše nejoblíbenější mapa byla Dust 2 a jednu dobu, jsme ujížděli na Obří kuchyni (Název serveru si bohužel nepamatuji). Bylo také období, kdy jsem to hrál i sólo. Ze začátku jsem hrál Paintball servery, potom jsem přesedlal na Zombie módy a nejdéle jsem vydržel u Avatar serveru.

Hrát v partě, má svoje výhody, ale já si CSko dokázal užít i v jednom. Je tedy fakt, že když jsem byl sám, tak se vždy našel server, kde se to hemžilo pakošama první třídy a to pak bylo na mrtvici. Ale dám si ruku na srdce, sám jsem měl pubertální potřeby a byly dny, kdy jsem kempil a nějaký ten ban, za to taky padnul. A nebo mě pos*al kempmetr.

Hra má docela solidní arzenál a svojí TOP zbraň si tu vybere snad každý. Skiny jednotlivých hratelných postav, ať už Policistů nebo Teroristů, jsou taky povedené. Nejvíce se mi vryl do paměti soundtrack  v menu, ten je prostě legendární. Hra nabízí i spoustu zajímavých map, které jsou různorodé a zajímavé.
Counter Strike je nenáročná hra, pro nenáročné lidi, kteří chtějí u hraní relaxovat a dobře se pobavit. Ač se na hře podepsal zub času, tak se furt jedná o legendu. A myslím, že jí tento titul navždy zůstane.

Pro: Úvodní soundtrack, arzenál zbraní, servery, nenáročné a odpočinkové

Proti: Někteří hráči na serverech

+10