Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

12 Labours of Hercules

  • PC 70
Herní výzva 2017 - 10. Zapomenutý kousek

O této hře jsem poprvé slyšel na letním DH srazu 2016, kde ji Kwoky zařadil do svého hudebního kvízu. A světe div se, skutečně se našel někdo, kdo tuto otázku uhodl. Byl to Strady, kterého jsem promptně vyhlásil, co to hraje za kraviny a všichni jsme se mu kolektivně vysmáli. Jéé, to byla krásná chvíle... :D

Střih. Leden 2017 a DH spouští další ročník Herní výzvy. Posledním bodem je odehrát něco zapomenutého, co leží v prachu Steam knihovničky. Jdu se tedy podívat a to je mi ale překvapení - 12 Labours of Hercules je v abecedním seznamu úplně první. Ani jsem netušil, že tuhle hru na Steamu mám. Podle obrázků to vypadá jako nějaká blbina na pár minut a možná se to bude líbit i dětem.

Střih cca o hodinu později.
- "Tatínku, na keři je jídlo."
- "Super, děkuju, Filípku."
- "Tatínku, penízky."
- "Paráda, děkuju, Marečku."
- "Tatínku, už můžeš postavit most."

Tu tu tu túúú. Další level hotov.

- "Tatínku, ještě!"
- "Jóóó, dyk už to pouštím..."

Střih na druhý den a my právě dohráli poslední level. A nejen že mě to fakt bavilo, ale všechny levely jsem musel udělat na 3 zlaté hvězdy a získat všechny achievementy a vzhledem k tomu, jak to bavilo děti, tak snad někdy koupím další díl.

Opravdu nevím, co je na téhle hře tak super, ale faktem je, že se to hraje dobře, není to nijak stereotypní a kouká se na to hezky. Není to kdovíjaká perla, ale zabaví a vzhledem ke krátké herní době nestihne nudit. Jako odreagovačku opravdu doporučuju.

Jo a abych nezapomněl: "Sorry, Strady, dobrou hru jsi hrál..." ;-)

Pro: Příjemná hratelnost, krásně odsýpá, nestihne nudit.

Proti: Opravdu hodně jednoduché, stereotypní hudba.

+15