Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Jumas

Jumas

 

Komentář

Přejít na komentáře

Commandos: Beyond the Call of Duty

  • PC 95
I když jsem si myslel, že podobnou zábavu jako u Commandos: Behind Enemy Lines už nikdy nezažiji, mýlil jsem se a tento datadisk je toho důkazem. Stejně jako v původní hře se, bohužel jen v osmi misích, děj odehrává za 2. světové války, ale nachází se zde několik vylepšení. Některé jsou méně zdařilé (třeba cigarety jsem použil jen velmi zřídka) a naopak jiné jsou vskutku originální (například kameny jsem házel po nepřátelských vojácích jako divý).

Určitě zajímavou novinkou je spoutání a následné svlečení nepřátel, kteří, i když je někdo osvobodí, nevyvolají poplach a místo toho utečou z mapy. Nesvlečené jedince můžete ovládat tím, že jim vyhrožujete pistolí a oni s vystrašeným zvoláním "Ja!" zabaví nic netušícího kolegu, kterého následně dalším členem komanda jednoduše zneškodníte.

Mise odehrávající se v Zoo je podle mě to nejlepší, co tento přídavek nabízí, a myslím, že se mnou bude většina hráčů souhlasit (už jen možnost schovat se do mrtvého slona jako do jakékoli budovy je prostě geniální, nemluvě o pštrosech, kteří při jejich puštění z ohrady napadají nic netušící nepřátele). Za svým předchůdcem datadisk určitě nezahálí a je jeho důstojným pokračováním.

Pro: házení kamenů, poutání a ovládání nepřátel, mise v Zoo

Proti: jen osm misí a špatná optimalizace na novější verze Windows

+14