Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Lucius

  • PC 75
Herní výzva 2021 - bod č. 10 Dětský svět (Hardcore)

Trochu mě mrzí, že jsem tuto hru objevil až nyní, takže technická a grafická stránka již je zastaralá, ale jelikož patřím ke generaci kde se u hry nehodnotila grafika, ale hratelnost, tak jsem si jí i přes to užil.

Ve hře jste v roli malého chlapce, kterého posedl ďábel. Ten k němu promlouvá v jeho snech a dává mu nové úkoly a zároveň ho učí nové schopnosti (telekineze, ovládnut mysli, atd..) Vaším úkolem je zabít lidi v domě kde žijete a díky tomu, že se jedná o dům zámožného politika (Luciova otce), který má služebnictvo, tak je lidí připravených na smrt dost. Vraždy musí vypadat jako nehody, sebevraždy nebo je potřeba aby obvinění padlo na někoho jiného.

Hra je z pohledu třetí osoby a celá se odehrává v jednom velkém domě se zahradou a díky tomu, jsem až do konce hry stále po domě bloudil :-) Hra ubíhá celkem plynule a jen občas se objevily nějaké méně logické kroky.

Celkově hodnotím kladně a mohu doporučit, jedná se originální detektivní hororovou hru, kde jste na opačné straně než je běžně zvykem. Hrát za malého kluka posedlého ďáblem je prostě zábava.

Pro: originalita, zábavnost

Proti: v dnešní době již hra působí zastarale a nemyslím jen graficky

+9