Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Overcooked!

  • PC 80
Overcooked je velmi zábavná hra o vaření, kde se více lidí v coopu snaží splnit přicházející objednávky. To by mohlo znít jednoduše, avšak každý level (kuchyň) před vás staví specifické výzvy. Ať už budete balancovat na ledové kře, či přebíhat s talířem mezi náklaďáky, nudit se určitě nebudete. A nebojte, levelů je dost, a jsou pořád šílenější a šílenější (a těžší a těžší).

V coopu je hra neskutečně zábavná. Jen si dejte pozor aby nerozvrátila vaše přátelské vztahy, až budete na toho druhého křičet ať sakra krájí rychleji, a že už měl tu polívku dávno mít (nebo až to bude ten druhý křičet na vás) :D.

Pokud se tedy před monitorem nepobijete, dostanete super hru, u které máte chuť se pořád zlepšovat. Za což mimo jiné může chytlavá hratelnost a také dobře nastavená obtížnost, kdy hra není úplně lehká, ale s trochou cviku, se dá každý level dokončit na tři hvězdy. A až jednou konečne dokončíte tu hroznou úroveň, o které se vám snad už v noci i zdá, na tři hvězdičky, budete z toho mít ohromnou a nefalšovanou radost. (Má osobní nemesis je level 6-3)

Hra je také velmi jednoduchá na ovládání, takže jde o ideální hru, kterou si zahrát s někým, kdo hry jinak nehraje. A ještě jsem nenarazil na nikoho, komu by se Overcooked nelíbilo. S přítelkyní jsme hru dohráli na 100%, a to myslím jasně dokazuje, jak moc zábavná a chytlavá tato hra je.

Pro: jednoduchost ovládání, grafika, hudba

Proti: bez druhého hráče to moc nemá smysl

+21