Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2019

 1. "Lovec trofejí" Stranger Things: The Game
  Splněna hardcore varianta (Dohraj hru a zároveň v ní nasbírej všechny dostupné achievementy). Stranger Things The Game nabízí k nasbírání 22 achievementů, pro jejichž nasbírání je nutné nasbírat téměř všechny předměty ve hře. Hra hrána od 4. ledna do 23. ledna. Dokončeno nasbíráním všech achievementů.

  Komentář ke hře: Ke hře Stranger Things: The Game jsem se dostal náhodou. Nejsem žádným velkým hráčem mobilních her, není to ani zdaleka má oblíbená platforma a pořád mám trochu problém chápat mobilní hry jako rovnocenné hrám na PC nebo PS. Nicméně jsem také fanoušek retro her a proto když jsem viděl stylizaci téhle hry, rozhodl jsem se ji vyzkoušet. Není důvod to prodlužovat - hra mě chytila a už nepustila. Po The Monument Valley pro mě zatím druhá nejlepší. Hra má spád, navštívíte spoustu známých seriálových lokací a hra vás do nich bude, s odemčením nových hrdinů s novými schopnostmi. zase vracet, aniž by to bylo otravné. Hra je rozdělena na hlavní mapu a sadu několika (většinou příběhových) dungeonů, kterými vás hra provádí, vždy jeden dungeon na kapitolu. Na konci každého dungeonu je boss. Hrou vás bude také provázet jednoduchý příběh, inspirovaný právě seriálem. Jedná se o pohodovou oddechovku.

  Pro: Stylizace, Seriálové prostředí, Má to spád, Poměrně dost věcí k objevování
  Proti: Nulová znovuhratelnost, Nepřináší nic nového
  Hodnocené 80/100.

 2. "Čapkův odkaz" The Talos Principle
  Splněna hardcore varianta (Dohraj hru, ve které je robot hlavní postavou hry.). Hlavní postavou hry je robot. Hra hrána od 5. února do 10. února. Dokončeno splněním hlavní kampaně (Transcendence ending).

 3. "Herní kutil" Scribblenauts Unlimited
  Splněna hardcore varianta (Dohraj hru, ve které můžeš svou kreativitu uplatňovat v podstatě po celou hru.). Scribblenauts je hra spíše pro dětské publikum spočívající v neustálém vytváření věcí a využívání jich v plnění úkolů. Hra hrána od 20. dubna do 2. června. Dokončeno splněním příběhové kampaně (sesbíráním 60 hvězd).

 4. "S humorem jde všechno lépe" South Park: The Fractured But Whole
  Splněna hardcore varianta (Dohraj hru, ve které je humor jednou z hlavních charakteristik hry a je přítomen po většinu hrací doby.). South park byl a je postaven na nekorektním humoru, přičemž hra oproti seriálu nijak nezaostává, spíše naopak. Hra hrána od 11. dubna do 18. dubna. Dokončeno splněním příběhové kampaně.

 5. "Adaptace" Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans
  Splněna hardcore varianta (Dohraj hru, která byla vytvořena pouze na základě filmové předlohy.). Hra je poctou klasických 60.-70. italských spaghetti western filmů s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Hra hrána od 28. ledna do 4. února. Dokončeno splněním příběhové kampaně.

 6. "Severní vítr" Legend of Grimrock 2
  Splněna hardcore varianta (Dohraj hru, jejíž hlavní vývojář pochází ze skandinávských států kromě Švédska (Dánsko, Finsko, Island a Norsko). The Legend of Grimrock II byl vytvořen vývojářským studiem Almost Human Ltd., sídlícím ve Finsku. Hra hrána od 20. března do 13. dubna. Dokončeno splněním hlavní dějové linie.

 7. "Hra roku" Fallout 4
  Splněna hardcore varianta (Do hardcore varianty jsme výběr omezili jen na hry, které vyhrály hlavní cenu takové ankety a staly se tak skutečnou Hrou roku). Fallout 4 je oceněn jako hra roku za rok 2015 mnoha anketami, např. D.I.C.E. Awards nebo British Academy Games Awards. Hra hrána od 11. ledna do 19. ledna. Dokončeno splněním hlavní dějové linie (Brotherhood of Steel ending).

 8. "Hrátky s časem" Return of the Obra Dinn
  Hardcore varianta.

 9. "Historie se opakuje" Call of Duty
  Splněna hardcore varianta (Dohraj hru, ve které se budete účastnit skutečné historické události.). První Call of Duty obsahuje přímo části operace Overlord v americké kampani, operace Deadstick v britské kampani, stejně tak jako bitvu o Stalingrad nebo dobývání Říšského sněmu v sovětské kampani. Hra hrána jako jednohubka 26. ledna. Dokončeno splněním všech tří kampaní.

 10. "Barevný svět" Red Dead Redemption 2 Splněno dohráním hry Red dead redemption 2. Hra dohrána 17. března. Splněna casual varianta (Dohraj hru, v jejímž názvu se vyskytuje barva.).

  GoldenEye 007 Splněno dohráním hry Goldeneye 007 na emulátoru. Hra dohrána 7. dubna a už nikdy víc. Splněna hardcore varianta (Dohraj hru, v jejímž názvu se vyskytuje barva, kromě červené a černé..).


Profil

Uživatel doposud nevyplnil svůj profil.