Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

< >

Spyro Reignited Trilogy

  • PC 50
Jako na úvod musím zmínit, že jsem nehrál původní trilogii, takže nemůžu porovnat.... Podstata celé trilogie je ve sbírání, sbírání a ještě jednou sbírání všelijakých kravin v podobě vajíček, draků, orbů a hlavně diamantů a to jenom proto abyste si odemkli novou mapu na které budete znovu sbírat vajíčka, draky, orby a hlavně diamanty. Pak se zde objevilo pár misí v podobě závodů, které byly mimo jiné až překvapivě těžké... (gamepad to přežil).
První díl byl pouze o sbírání... Ve dvojce přibyly humorné animace a postavy, pro které jste plnili úkoly, a ve třetím díle jste si mohli zahrát za jiné postavy než je Spyro. Každá postava měla své unikátní vlastnosti, takže se třetí díl nejevil až tak moc stereotypně...
Na závěr si nejsem jist pro koho je tahle hra určena. Příběhem a stylizací pro děti, ale hratelnostně mi to místy přišlo až hardcore. Ve hře jsem strávil asi 40 hodin a díly jsem dohrál na 120%, 100% a 117%.
Málem bych zapomněl... Už jsem se zmínil o tom, že ve hře neděláte nic jiného než jen sbíráte vajíčka, draky, orby a diamanty?

Pro: vajíčka, draci, orby a diamanty

Proti: vajíčka, draci, orby a diamanty

+15 +18 −3