Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

Need for Speed II

  • PC 90
Nostalgismus a chytlavost, to se mi vybaví pod názvem této hry. Chuť lámat rekordy během hraní stále roste, a to do té míry, že člověk ji je schopen odpustit většinou nedostatků, kterých je opravdu minimum.

Tato hra byla pro mnohé hráče branou k herní sérii NFS a možná i kus mládí, rozhodně udělala sérii skvělé jméno. Bohužel vzniklo pouze jediné další NFS, které bylo schopné vyrovnat kvality staré dobré "dvojky", a to snad jen Porsche Unleashed. Pak se série začala ubírat zcela jiným směrem.

Hra působí nadčasově. Potěšil mě hudební doprovod a kolekce nejlepších aut 90. let.

Ať už máte Special Edition nebo ne, zahrajte si tournament a nebudete litovat, máte-li SE budete o to víc překvapeni :)
Pro: Nadčasovost, chuť lámat rekordy, kus historie

Proti: snad jen hodnoty na tachometru ...

+18

Counter-Strike: Source

  • PC 70
Je velká škoda, že samotná hra nabízí minimální počet možností, jak někoho položit, rychle se vytváří stereotyp typu AK, M4 nebo AWP, což je škoda, protože hra obsahuje plno dalších zbraní, a ty by mohly být lépe vyváženy. Oproti první verzi se hra prakticky nezměnila, ale grafika se posunula s dobou.

Potenciál pro novinky tu byl, jak se tu již psalo, ale nejspíš si tvrdé hráčské jádro CS vymohlo svoje, aby hra zůstala ve starých kolejích - a vývojáři je raději poslechli.
Tak už to dopadá...

Oproti CS 1.X prakticky zanikly některé herní mody jako např. capture the flag, nebo knife mody.

Hru jsem hrál přesto skoro 2 roky

Pro: grafika, přiměřené HW nároky

Proti: nevyváženost zbraní, občasné nesmysly, malé mapy

+9 +10 −1