Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Bernard Dean • Ostrava (ČR - kraj Moravskoslezský)

Komentář

Přejít na komentáře

Metro: Last Light - Faction Pack

  • PC --
RED LINE SNIPER
- trocha taktického odstřelování a něco málo plížení. nic extra, ale lepší jak drátem do oka. žádný zapamatovatelný moment. herní doba - půl hodiny.

REICH HEAVY
- ve stylu finále z Last Light hráč jen stojí, mění zbraně a střílí nabíhající ruďáky. je to nuda, těžké jak hovado i na normal. jedná se o jednoznačně nejkratší a nejhorší část, ze všech vydaných packů DLC. finální tank je slušná osina v zadku a oni oba spolufajtři se moc nepředvedou, když neustále lezou před laufy. blbost na 10 minut.

Kshatriya
- nabízí odlišný styl hraní. hráč, jakožto zelenáč v řadách rangerů Polisu, musí cestovat na povrch, hledat artefakty a za nastřádané peníze si kupovat vybavení. level končí s nalezením tajné mapy metra. tenhle nášup se mi líbil z daleka nejvíce, ačkoli může být trochu frustrující z důvodu chybějících savepointů - je potřeba se vždy vrátit na základnu a uložit. samozřejmě to není žádný open-world, spíše komornější open-space, hráč se ale podívá znovu do míst Knihovny a trochu si zalaškuje s Knihovníky a jiným mutantstvem. herní doba může být až tři hodiny a rozhodně <název levelu> stojí za to i bez obou dalších levelů.
+14