Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Bernard Dean • Ostrava (ČR - kraj Moravskoslezský)

Komentář

Přejít na komentáře

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

  • PC --
Konečně pořádné DLC! Né jako ty mrdstva, kterýma nás krmí Bethesda a jiní. Provázané děje s původní hrou potěší, stejně jako konečně poslouchatelné rádio. Je to jenom můj pocit, nebo jsou tyhle přídavky ještě méně optimalizované, než původní hra? Více už to snad ani nejde...
-------------------------
The Lost and Damned

Spát na prochcané matraci v klubu, kde věčně řve death-metal, chlastat, kurvit se, být věčně nasraný na systém-politiky-právníky a jiné zmrdy, přičemž členové klubu, zvaní "bratři", jsou často ještě větší zkurvysyni, než ti, proti kterým bojují - tomu říkám život! Johnny Klebitz nepatří mezi nejsympatičtější hrdiny, ale musím uznat, že právě jeho pokřivený xicht v čele s jeho ještě pokřivenějším životem má něco do sebe a nepůsobí tak stereotypně, jako ostatní archetypy hrdinů dnešních her. Výborný nášup!

Čistý herní čas: 12 hod 30min
Game progress: 70%
--------------------------------
The Ballad of Gay Tony

Prostředí TBoGT se mi tolik nezamlouvalo hlavně kvůli velké spoustě dementních charakterů, v čele s Luisem, což je asi největší osel-hrdina v GTA ever. Jeho dva blízcí kámoši se společným IQ 85, ignorantská matka nebo šéf Tony aka lůzr co potřebuje neustále zachraňovat prdel, nejen tihle mi lezli na nervy a skutečně jsem je nesnášel.

Uznávám, že náplň misi je pestřejší, než v TLaD, ale také kolikrát až směšně šílená. V minulých dílech bych to bral, ale GTA4 hraje přeci jen na trochu reálnější notu.

Přístup k vybavení je maximálně ulehčen, peníze v tomto přídavku nehrají žádnou roli. Luis je zásobovaný zbraněmi jako na běžícím páse a prakticky nemá smysl si cokoli kupovat. S automatickou brokovnicí napěchovanou explozivní municí se přestřelky stávají nudnou rutinou. Poněkud zklamání.

Čistý herní čas: 13hod 30min
Game Progress: 65%
+17 +17 −1