Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Bernard Dean / Ostrava (ČR - kraj Moravskoslezský)

Komentář

Přejít na komentáře

Alter Ego

  • PC --
Dvě hratelné postavy - Timothy Moore jako vykutálený irský zlodějíček s odporem k jakékoli fyzické práci a detektiv Briscol, pravý anglický gentleman - povrchní a odměřený. Tedy žádné prototypy oblíbených hrdinů. Anglický dabing má sice pěkný akcent, ale hlavně Tim by snesl trochu více emocí.

Detektivní příběhy nepatří k mým oblíbeným, ale měl jsem za to, že vrah by měl být někdo, koho hráč/divák zná, aby mohl hádat a přemýšlet nad podezřelým během vypravování příběhu. Alter Ego jde vlastní cestou - na konci se objeví nová postava, která to má vše na svědomí. Tečka. Celkem podpásovka.

Velmi málo renderovaných obrazovek s nepříliš velkým množstvím úkonů a občas nelogickým postupem (opravdu jsem musel pro zapření police v archivu použít ten kus dřeva nalezený na druhé straně Plymouthu, když všude kolem se válela asi tak miliarda jiných věcí? opravdu jsem musel použít vodu z kanálu, když kousek odemě je studna?) dělá z Alter Ega spíše komorní kousek, takový DLC mezi adventurami.

Ke konci jsem měl pocit, že se autoři už nechtěli párat s dalšími obrazovkami, tak jednoduše nechali Timyho vyprávět na černém pozadí, co se právě děje. Jak laciné.
Video animace jsou krátké, nepříliš povedené a zakončení, ač pěkně depresivní, nebylo dostatečnou satisfakcí nad promrhaným časem.

Obtížnost je velmi nízká a hrací doba pětihodinová. Zklamání.
*/5
+11