Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Karel Geyer / 24 let / 3. správce, číšník, barman, pomocný údržbář, zásobovač (vše v jednom : / Dolní Dvůr, Vrchlabí (ČR - kraj Královéhradecký)

Komentář

Přejít na komentáře

Star Wars: The Old Republic

  • PC 95
SWTOR je opravdu velmi zajímavé MMORPG zasazené do výborného univerza. Tak jako každá hra, má své mouchy a své krásy. Začal bych příběhem. Příběh je vesměs dobrý (záleží na tom za co hrajete, já měl jedi knighta, consulara, troopera a jednoho sitha), roztažený mezi několik planet a sem tam pár nečekaných zvratů najdete. Grafika je sice trochu víc animovaná, ale i přesto mě opravdu nadchla a vychutnal jsem si každý kousek krajiny okolo sebe (i když jde spíš o kulisu). Každá planeta vypadá jinak a prostředí je opravdu různorodé. Mě se nejvíc líbil Coruscant, Tatooine, Alderaan a Hoth. Líbil se mi i docela content pro 50 lvl. Hra má i po dosažení 50 lvl (teď už 55lvl) a po dohrání hlavní příběhové linky stále co nabídnout. Na UI si moc stěžovat nebudu, ještě jsem nezažil něčím zajímavé UI v MMO. Neříkám, že neexistuje MMORPG s dobrou umělou inteligencí, ale mě jednoduše minulo. Dále se mi líbí vesmírné bitvy, jen škoda, že jsou koridorové a loď svým způsobem nijak neovládáte, jen uhýbáte a střílíte. Já myslím, že jsem řekl vše a vřele doporučím hru každému. 95%.

Pro: krásné prostředí, herní prvky, příběh pro každou classu, kompletní dabing, Star Wars univerzum, soundtrack, systém rozhodnutí během dialogů

Proti: prostředí čistě jen kulisa, taxi služba mohla vypadat líp, pvp není tolik o schopnostech jako spíš o vybavení.

+17(18-1)