Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Euro Truck Simulator 2: Pobaltí

  • PC 95
Beyond the Baltic Sea jsem okamžitě po vydání musela mít. Euro Truck Simulator 2 hraji pravidlně už od jeho vzniku a tak rozšíření mapy mi přišlo vhod.

Pobaltí je největší a jednoznačně i nekrásnější DLC, které do hry přibylo. Právě cesta po Finsku, Litvě, Lotyšsku a malinké části Ruska mě neskutečně chytla. SCS Software si dali velikou práci, aby poctivě zobrazili odlišnosti jednotlivých zemí a nedrželi se jedné šablony jako při vzniku jednoho jednotlivého státu.
Nemám sice oproti Itálii a Francii nutkání se do konkrétních států podívat in real life, ale naopak mě dostatečně odradili od toho se tam někdy vůbec podívat.
Jednoznačně nejlepší DLC pro ETS2, protože tolik památníků, soch, mostů a jiných jinak významných míst jinde nenajdete. Pochopitelně přibyly i nové firmy, náklady a jiná vylepšení jako jsou světelné podmínky v noci, kdy slunce zcela nezapadne, jak tomu bývá v severních částech Evropy.
Jsem zvědavá na další vylepšení, protože tenhle vlak SCS dobře rozjeli, snad se brzy nezastaví.
+11