Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Pavel Novák / 24 let / Třebíč (ČR - kraj Vysočina)

Komentář

Přejít na komentáře

Grand Theft Auto: Vice City

  • PC 90
Tak se mi povedlo dohrát GTA Vice City a i po několika letech nezklamalo....

Když jsem hru zapnul, hned mě praštila do očí grafika, která není rozhodně vůbec špatná. Po té delší době se ta hra hraje stále pěkně. Když jsem hru poprvé zapnul, tak jsem nejdříve nevěděl, co mám dělat. Něco ve stylu.... Kam mám jet? Co ta mapa? Co znamenají ty písmenka na mapách? Dojedu na místo a šup.....úkol. Takže poté už jsem hned věděl, co dále.

Mise byly ve většině velmi zábavné. Moje slabina byla jako ve všech dílech řízení letadlových prostředků. To mi prostě nikdy nešlo a nejspíš ani nepůjde, ale tak to prostě chodí. Co mi docela ve hře chybělo, tak byla možnost plavat, bohužel. Mě to docela mrzelo, protože když jsem občas v úkolu vyskočil ze člunu a omylem minete a padnete do vody..... ŠUP...... a celou misi od znova... Ale teď jsem si na to při hraní zvykl.

Co se mi líbí dále je volnost. Můžete blbnout, kde se vám zachce, jak se vám chce a s čím se vám chce. Vedlejší mise jsou určitě zpestření. Taxi mise, policejní mise, záchranářské mise, hasičské mise, atd....
Dále jsem se pokoušel naleznout i balíčky. Většinou se mi povedlo nějaký ten balíček najít, ale všechny jsem nikdy nenašel. Nu což, někdy příště.

Co bych ještě vytkl, tak je mizení aut a lidí a velmi rychlý posun času. Slunečno..... vejdete do domu, hned zase vylezete a najednou mlha + déšť. No to jsou ale věci, že??? Takto rychle by to nezměnil ani obraceč času......
Na druhou stranu se mi samozřejmě velice líbí soundtrack a pestrý výběr zbraní. Ale to v této sérii nebyl nikdy problém a Vice City není vyjímkou.

Velmi vtipné mi přijde, když občas ustřelíte někomu hlavu určitou zbraní, třeba takovou Karabinou. No to jsem se vždy za břicho popadal, to bylo prostě neuvěřitelné. Ale tak vzpomínky krásné!

Celkově i po těch letech jsem rád, že jsem se k této hře vrátil a mohl si ji opět zahrát. Pecka.....

Pro: Hudba, zábavné mise, zbraně, vedlejší mise

Proti: Mizení aut a lidí, rychlá změna počasí a času

+28