Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Ondra • 28 let • student • Bučovice (ČR - kraj Jihomoravský)

Komentáře

Left 4 Dead 2

  • PC 85
Tuhle hru jsem poprvé hrál u kamaráda a na první pohled mě zaujala a tak sem si ji nakopl do mého notebooku a začal jsem hrávat. V této hře se mi líbí ze nejsu sám protože bych se občas podělal strachy ale tým mě pomáhá být v klidu teda pokud nestojí a nenechají do sebe bezhlavě sekat zombi a nechají se tak klidně zabít. Mám rád hry ve kterých se hrnou hromady nepřátel a vy nevíte jakého si vybrat prvního a tak prostě střílíte do davu a pak čekáte kolik se jich dostane až k vám a tahle hra to je přesně ono.Vůbec mi nevadí že kolikrát vystřílím 600 nábojů v půlce cesty a pak musím chodit s pistolí je to takové zajímavé oživení protože se zbraně se neváli po zemi jako v call of duty tak vám ani nic jiného nezbývá jak doufat že už budete u cíle a vezmete si nějakej samopal nebo brokovnici. Dále tu máme taky bomby a lahve s benzínem a s kyselinou což se hodí v případě že je kolem vás 50 nepřátel a vy nestíháte střílet tak to prostě hodíte a počkáte pár vteřin na výbuch.Pak tu taky máme speciální zombie kteří vám pěkně znepříjemní hru.
Za tyhle věci hře dávám 85%.

Pro: Mám k ruce tým,množství zombíků,občasná nouze o munici a taky různé bomby které ulehčí situaci

Proti: hráči v týmu občas neví co dělat a nechají do sebe bezhlavě sekat

+2 +7 −5

Mafia: The City of Lost Heaven

  • PC 100
Tohle to dílo z ruk českých mistrů je jedna z legend mezi hrami která se asi nikdy neomrzí.
Na téhle hře mě jako první zaujal název hry tak jsem si ji pořídil a nainstaloval.Po zapnutí hry jsem chvíli čučel na obrazovku a nevěřil tomu co vidím. Po vzpamatováni jsem začal hrát a hrál jsem den za dnem a hltal jsem příběh hry. Najednou se však nachýlil konec hry. Po zabití
Pauliho se mě ta hra zdála krutá,ale hrál jsem dál a stálo to zato. Vendeta v podobě zabití zrádce Sama byla jak dobrá mise tak i skvělé ukončení hry.
-Mezi moje nejoblíbenější mise patří PŘÍSTAV kde je hodně nepřátel a hráč není chvíli v klidu protože neví za jakým rohem stojí chlap s brokovnicí nebo thompson 1928 a největší úleva je když odjíždíte z přístavu v nákladáku a víte ze jste všechny pozabíjel a splnil jste úkol.

Proto jsem této hře dal 100 ze 100

Pro: Grafika,hudba,hratelnost a hlavně příběh hry

Proti: Jen pár drobnějších vad(ale fakt malé).

-7 +12 −19