Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Crash

Crash

 

Komentář

Přejít na komentáře

Outpost Kaloki

  • PC 75
Tak na to, že jsem to původně považoval za casual kravinu, to vůbec nebylo špatné a v závěru kampaně to vůbec nebylo casual. Asi dvě úrovně mi fakt daly zabrat a i po několikátém loadingu jsem je dohrál takovým trochu partyzánským způsobem pár vteřin před uplynutím časového limitu a otíral pot z čela. Každopádně je potřeba se docela otáčet, rozhodně se hra nedohraje sama, a v těch pokročilých úrovních jsem už i měl docela problém udržet si přehled nad svou základnou, takže pro děti to taky úplně není... leda že bych už infantilněl. :)

Hrou vás provází praštěně střeštěný příběh, který sem ale docela pasuje a je na první pohled jasné, že tady si na žádnou vážnou story hrát nebudeme. Postavy jsou v podobném duchu "nadabovány" směšným nesrozumitelným žvatláním, které nevážný tón hry jen podtrhuje. Důležité informace se dozvíte samozřejmě v textu. První mise v kampani slouží jako tutoriál a postupně se učíte co a jak funguje. V každé úrovni máte přesně stanovený úkol, čeho máte dosáhnout a hlavně v jakém časovém limitu. A právě časový limit je vaším největším nepřítelem, některé mise mi fakt přišly, že jsou tak na hraně a již výše dvě zmiňované mise dokonce i za hranou. Ale možná jsem na to šel špatně a nepoužil tu správnou strategii. I tak to ale značí, že casual to rozhodně není.

V kampani vás čeká celkem patnáct misí, jejich délka je většinou kolem 20-30 minut výjimečně až necelou hodinu. S opakováním některých misí mi to nakonec těch deset hodinek zabralo, což není úplně špatné. A hlavně jsem se po celou dobu dobře bavil a rozhodně nenudil. Takže na to, že Outpost Kaloki pro mě byla vlastně neznámá hra z dávno koupeného bundlu, tak to bylo příjemné překvapení, které jsem si užil.

Pro: Zábavná hra, Dokáže potrápit ale nefrustruje, Humorný příběh

Proti: Trochu zlobila hudba

+11