Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

F.E.A.R.: Extraction Point

  • PC 95
Ke hře jsem se dostal špatnou informovaností nejmenovaného e-shopu, kde mi při zájmu o koupi dílu úvodního cpali do hlavy, že samostatně úvodní díl neseženu a že pokud mám zájem, musím sáhnout po zlaté edici, která navíc obsahuje datadisk Extraction Point. Nakonec se ukázalo vše jinak, ale jisté je, že poté, co jsem byl úvodním dílem nadšen, bych po tomto datadisku nakonec přece jen sáhl sám.

Hra dobře navazuje na předchozí díl a po klidném úvodu začne opět klasická akce, která mě u této série maximálně oslovila, přestřelky mají opět pořádnou šťávu, nemluvě o přidání dalších zajímavých zbraní. Prostředí fádních kancelářských budov je občas obměňováno, takže určitá monotónnost dospěla ke zlepšení. Po stránce příběhové je zapotřebí i u tohoto dílu vzít v potaz, že v ději a především jeho logice bude mít hráč zmatek. Mně osobně tento neduh nevadil, jelikož akční stránka hry mi vše dokonale vynahradila.

A závěr? Vše by mohla shrnout jedna věta: Během následujících dnů začnu hrát další díl "Perseus Mandate". :-)

Pro: super akce, slušná grafika, lepší prostředí, nové zbraně

Proti: příběh

+29