Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Martin Svoboda • 34 let • Praha (ČR - kraj Praha)

Komentáře

BioShock

  • PC 85
BioShock je skvělá hra s úžasnou atmosférou a poutavým příběhem. Hra mě vtáhla do světa Rapture a bavilo mě odhalovat tajemství tohoto dystopického světa. Avšak, gunplay mi přišla poměrně neuspokojivá, v podstatě jsem hru prošel převážně pomocí páčidla. V pozdějších levelech jsem začal pociťovat určitou repetitivnost a závěrečný boss byl příliš jednoduchý - možná to bylo mým vymazleným hasákem :). Celkově bych řekl, že BioShock je skvělá hra pro milovníky příběhu a atmosféry, ale pro hráče, kteří dávají přednost akci, může být lehkým zklamáním.

Pro: atmosféra, příběh, zvuk hasáku dopadajícího na lebku slicerů :)

Proti: gunpay, repetitivnost, obtížnost

+12 +14 −2

Bleak Sword

  • iOS 85
Chytlavá pixelartová hra, která se netají inpirací od série Dark Souls. Postupně procházíte jednotlivými levely a vylepšujete postavu, která se ohání mečem. Na konci jednotlivých kapitol čeká vždy jedinečný boss. Jednoduché ovládání a minimalistická grafika dělají ze hry ideální záležitost na cesty MHD.
+6 +7 −1

Eastside Hockey Manager

  • PC 90
Na svou dobu skvělý hokejový manager, kde výborně fungoval scouting a systém draftů. Vybavuji si také uvádění novinek pomocí novinových článků. Tuším, že hra byla součástí jednoho z herních časopisů a jako fanoušek sportovních managerů jsem zde utopil velké množství času. Její nástupce od SI už mě nikdy tolik nechytl.

Pro: Scouting, systém výměn, dobrá vyváženost hratelnosti

Proti: Občasné bugy, zvolená taktika nehraje takovou roli

+10