Eastside Hockey Manager

Eastside Hockey Manager: 2nd Generation

24.10.2001

freeware

Eastside Hockey Manager je prvním oficiálně vydaným hokejovým manažerem ze čtyřdílné série. Jedná se o bezplatnou verzi od vývojářského týmu EHM-Team v čele s finským programátorem Risto Remesem. K dispozici jsou jak týmy NHL, tak i mužstva z několika dalších lig z Evropy s celkovým počtem hráčů okolo 3000.

Jednotlivé zápasy lze sledovat, a tak zjistit, kteří hráči pracují pro tým a jací neodvádějí na ledě úplně stoprocentní výkon. Skautování, tréninky, morálka a další možnosti a statistiky dávají hráči přehled o tom, jak jeho tým prosperuje a to vše v podstatě v neomezeném počtu sezón.

Na svou dobu skvělý hokejový manager, kde výborně fungoval scouting a systém draftů. Vybavuji si také uvádění novinek pomocí novinových článků. Tuším, že hra byla součástí jednoho z herních časopisů a jako fanoušek sportovních managerů jsem zde utopil velké množství času. Její nástupce od SI už mě nikdy tolik nechytl.

Pro: Scouting, systém výměn, dobrá vyváženost hratelnosti

Proti: Občasné bugy, zvolená taktika nehraje takovou roli