Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Arc

Arc

Martin Okáník / 27 let / Technical Support @ New World Interactive / Ratíškovice (ČR - kraj Jihomoravský)

Komentář

Přejít na komentáře

Minecraft

  • PC 85
Tahle hra je prostě fenomén dnešní doby, je neuvěřitelně chytlavá. Prostě sandbox mého gusta. Ale má i své stinné stránky. Pravděpodobně se nepočítalo s tak velkou moderskou komunitou jakou tu máme dnes a hra trpí nedostatečným rozsahem Block ID naproti tomu Item ID rozsah je zbytečně velký. Dále se mi nelíbí kam vývoj směřuje. Dalším velkým mínusem je to, že se od Beta verze nezměnilo nic, pokaždé když přijde nový update jste nuceni předělávat mapu kvůli konfliktu Block ID. Počítal jsem s tím, že FULL verze už nebude nic přidávat, jen zvětší ID rozsahy a nechá vývoj na moderské komunitě. Mno bohužel. Nedokážu si představit tu práci s migrací středně velkého serveru na jinou verzi Minecraftu (mám server pro pár hráčů a i tak to dá dost práce). Každopádně stavění čehokoliv podle svého mě nikdy neomrzí :)

EDIT:
Asi budu nucen snížit hodnocení kvůli věci u které by se řeklo, že je dobrá: Updates
Čím větší má MC číslo verze tím je to horší a horší, modeři na to postupně kašlou a já taky, už mě nebaví pořád opravovat mapy. Měli udělat v 1.0 a pak bugfixy, ale ne přidávat spoustu kravin (nebo měli rozjet MC RPG když už to tam narvali a zároveň MC survival nechat být)
+16+17 / -1