Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode Two

  • PC 75
Druhá část příběhu Burial at Sea přináší spoustu změn. Tentokrát hrajeme za Elizabeth a styl hry není o zabíjení, ale o tom se nepřátelům primárně vyhnout a nebo je přepadnout ze zálohy. Klasické zabíjení jeden na jednoho je sice stále možné, ale je trošku náročnější, protože Elizabeth toho moc nevydrží a má méně nábojů. Každopádně za mě je nutnost hrát stealth stylem pomyslným palcem nahoru, protože jsem takto nucen hrát jinak než doposud, takže nedochází ke stereotypu.

Na příběhu se mi líbí, že je zde vysvětleno propojení mezi Rapture a Columbií. Trošku ale zamrzel ne moc příjemný konec a následná vize vedoucí k začátku jedničky mi zanechala v hlavě další nezodpovězené otázky. A na scénu s mučením lobotomií asi taky jen tak nezapomenu, eeh.

DLC má celkově docela příjemnou délku a jsem s ním relativně spokojen. Vytknout můžu snad jen dlouhé přehrávání animace v případě smrti a trošku náročnější finální boj proti lidem od Andrew Ryana.
+17