Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Star Wars Outlaws: A Pirate's Fortune

  • PC 70
Je až neuvěřitelné, jak moc i druhé rozšíření trpí úplně stejným problémem jako to první. A snad ještě více, protože tentokrát se teasuje opravdu hodně. Neprozkoumaný Divoký okraj, zaniklá civilizace z období High Republic, prastaré ruiny, bájný poklad, tajemná mlhovina, zdejší podivné chování droidů. Konečně něco zajímavého, říkal jsem si. Skvělá příležitost rozvést zakrnělý Star Wars lore a ukázat něco nového. A že tu určité záchvěvy kreativity a pokusy o budování atmosféry byly. Ale jako by to tvůrci hry prostě najednou vzdali. Mnoho povyku pro nic. Pocit uspokojení z výsledku opět nulový. A je to fakt strašná škoda, protože (a už se budu opakovat) Star Wars Jedi: Survivor s High Republic lore dokázal pracovat daleko lépe.

Pokud se ale přenesu přes rozladění z příběhu, tak je to vcelku příjemný přídavek, který protáhne gameplay o dalších pár hodin. Jen bez těch náhodně generovaných pašeráckých zakázek bych se obešel. Tohle vážně někoho v těch ubisoftích hrách baví? Naštěstí to lze úplně v pohodě ignorovat.

Pro: nová lokace v cool mlhovině, Hondo Ohnaka, pár fajn misí

Proti: z hlediska příběhu opět navýsost neuspokojivé

+7