Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

ZOO Constructor

03.01.2020
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

ZOO Constructor není jen ekonomicko-manažerskou strategií řízení zvířecího parku. Aktuální produkt ze studia B-Alive je také komplexní zvířecí simulací, kde můžete různé zvířecí druhy z celého světa usadit do prostředí, které se co možná nejvíce podobá jejich vlastnímu životnímu prostoru a vytvořit maximálně funkční a přirozený ekosystém.

Hra nabízí několik možných izometricky viděných map simulujících prostředí s různým terénem i podnebím, přičemž každá mapa má svoje nevýhody, ale nabídne i vlastní bonusy. Než začnete vytvářet vlastní Zoo, můžete pozastavit čas, což vám umožní stavět vlastním tempem. Pro každou mapu i etapu platí konkrétní cíle, které musí být splněny, abyste pokročili do další fáze. K dispozici je nepřeberné množství stavebních prvků, zvířecích zařízení, perzonálu i desítky druhů fauny a flóry. Neméně důležité je ověřit si požadavky všech živých tvorů ve vaší nové Zoo, nároky na prostor, potravu apod. Důležitou úlohu tvoří také veřejnost a udržení pocitu spokojenosti všech lidí, kteří vás navštěvují.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.