Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zero Critical

1998
58
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ve hře Zero Critical hráč ovládá postavu Chata Rhullera, agenta organizace Interstellar Transportation Comission vyslaného na planetku Rheom 1. V tamější výzkumné stanici byl doktorkou Victorií Fayn, vedoucí projektu Satin Rift, údajně v sebeobraně zavražděn jeden z vědců. Šíří se zvěsti, že povrch planety ovlivňuje lidské chování. Rhuller se s pomocí hráče pokusí vyřešit nejen výše zmíněný násilný incident, ale i skryté motivy za celým projektem Satin Rift.

Zero Critical je po hrách Majestic a Symbiocom třetí adventurou od týmu vedeného známým americkým vývojářem a grafikem Istvanem Pelym. Zpracováním se narozdíl od předchůdců jedná o klasickou 2D point'n'click adventuru. Distribuce hry se ujala Bethesda Softworks, která změnila původní název Satin Rift na název stávající.


Poslední diskuzní příspěvek

Mě se hru zatím nepodařilo spustit pod XP (this program requires at least 3mb of free space). Ale podle videií mi Zero Critical přijde jako minimalisticky pojatá kvalitní adventura.

/tak po odinstalaci QT to už jde.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.