Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zahrádka

56
7 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2003 PC
Vývojáři:
Zahrádka je česká budovatelská strategie, ve které máte za úkol pěstovat zeleninu a "bojovat" o holou existenci. Vaším hlavním úkolem je vypěstovat v každé misi určité množství zeleniny a pokud možno vyjít s penězi. Na výběr máte široké spektrum zeleniny, pěstovat můžete například mrkev, květák nebo celer.

Svou zeleninu musíte samozřejmě zalévat a jednou za čas i pohnojit. Vaše rostlinka pak roste ve 3 různých stupních (malá, střední, velká) a když vyroste, můžete ji sklidit, přičemž dojde k doplnění vaší pokladny. Pokud tedy splníte všechny požadavky, postupujete do další mise. Ve hře máte možnost si v pozdější fázi hry postavit i studnu a zavlažovací systém, který vám značně ulehčí práci.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Á, Zahrádka. Na tuto hru si vzpomínám, byla tenkrát zdarma mezi pár dalšími hříčkami na CD u nějakého časopisu. A docela jsem si kdysi i pohrál, byla to taková ta oddechovka, kdy si člověk patlal na stole něco jiného a tohle si k tomu proklikával. Bylo nutno udržovat rostliny zalité, aby neuschly, pěstovat ty druhy, o které měly zájem obchodníci, kterým se produkty pak odprodaly. Když si člověk vydělal na automatické zavlažování, stačilo skoro jen zasadit a čekat. Hra samozřejmě brzy byla stereotypní, ale na amatérskou hříčku celkem pobavila. Není nic víc uklidňujícího, než se dívat, jak roste salát :D

Pro: Hříčka na pobavení, odpočinková

Proti: Brzký stereotyp

+5+5 / 0