trvalo mi asi 30 minút dostať sa do osemnástky, najviac mi dalo zabrať 17... inak, Caelos- síce sa nedá ovládanie prestaviť, ale môžeš to urobiť tak, že vypneš numerickú klávesnicu, vľavo a vpravo sa pohybuješ šípkami (pravou rukou); a skáčeš číslom 8 (ľavou rukou)... potom je to o dosť ľahšie
Caelos: To by ses divil jak, například u Test Drive Unlimited při online kláních, jde o přesnost ;)
Přesně, je ale sranda pozorovat jak takhle hraje můj nevl.otec závodní hry stylem Caelos =D
Hraju tak, jak popisuje Pooky a vždycky mi to přišlo normální. Přece v závodní hře taky auto neovládám obouma rukama...
Caelos: Hehe .. nebylo by jednoduší ukazovák=levá šipka, prostředník=šipka nahoru a prsteník=šipka doprava? =) Dyť tě musej bolet ruce si je takhle křížit =)
Pooky: Jasně, jedna ruka skok, druhá doleva, doprava. Ono tady dost záleží na přesnosti a já na jedné ruce neumím zesynchronizovat prsty.
Hm, to je dobrý nápad:) Ale fakt, mám už z toho polámané prsty a rudé bělmo. Venbruxe si najdu!
Ty vole, to se nedá:) Vím co a jak, ale ovládání na šipkách mi nesedí, nedá se dát skok na space?
Takovej kousek nasere :) Jinak já sem po chvilce skončil v lvl 10 a musím si dát pauzu:)
Ach jo, to je ale podvod. Nevadilo by že je už konec, spíš že tam ani není žádná odezva, něco jako gratulace. To mě jen utvrzuje v tom, jak je to fušersky naprogramovaná hra.

Jestli fakt někdo ten 18 level dá, tak je borec, můj nejlepší výkon:18 Pořád věřím, že to jde skočit :-)

Bursoft: Myslíš, že to jde tak jednoduše? :-D Nevím, nevím, to se mi nezdá. Nějak přece musí ta kulička poznat co je bezpečné a co ne. A hlavně kam se má na konci vlézt. Podle mě jsou to jen screeny, co se vyfotí, když vlezeš do dveří. Každopádně, podobné zkratky nejsou pro mě, to radši zůstanu v 18 navěky :-)
Pooky, Psyx: Beztak jdou ty levely přemalovat v malování a pak to jde dohrát :-D
Ta 18 není možná.. jakože jestli to uděláš, tak jseš borec, ale já jsem to nedal... prostě ta koule tak daleko nedoskočí :-D
Lol, to si dělá srandu =D A zkoušel to autor, jestli to jde udělat? :P
Na přání Pookyho a Bursofta, překecali jste mě, kluci, odspoilerováno. Máte pravdu, stejně už to tu padlo v diskuzi, že je 14 asi nejtěžší :-)

Havoc: Čeho screen? 18? Teď jdu na ní, nedávám si příliš nadějí, ale zkusit to musím.

Psyx: Odspoileruj ten koment, nikomu to neublíží.. nemyslím si, že toto je hra, kde se toho dá moc prozradit :-D
On se i ten 18 dá udělat, si myslim, ale je to fakt brutus a nejsem si jistý, jestli to dám :-)
tak si tak říkám co se starám o 20 level když už 20 minut pokoruji 5 level:D
Havoc: Přečti si ten popis ještě jednou :) 20lvl existuje, ale díky nemožnosti udělat 18lvl se do něj jen tak nedostaneš :)
Bursoft: vytáhni nějaký novější level a přečti si dopisy:) 20 lvl existuje:)
Díky :-) On je tu někdo, kdo nečte spoilery? :-D
Aspoň mám čisté svědomí, že neprozradím nic důležitého ze hry :-)
Psyx: Super komentář =D Ale je zbytečné dávat tu nejzábavnější část do spoileru, pěkně to vykryj, mnoho lidí to pobaví ;)
Jinak já krom výzvy zažíval občas zábavu a pocit útěchy, když jsem prolezl dvířky, ale jsem ještě ve 14 lvl :( Avšak už vidím vrcholek hory!
To s tou ramkou je nejspíš pravda, Windows mi začal hlásit nedostatek paměti :-(
Obrázky se mi ukládají a je to možné, že právě tohle zbytečně užírá paměť.

Jinak se mi stalo, že po dlouhém hraní jednoho levelu se mi ten level vyčistil od krve a po každé další smrti se neukládá nová "krev".

Dodatek, jsem zatím v 14.levelu, 18 je zatím hodně daleko.
Někde jsem četl, že čím dýl to hraješ, tím víc to zabírá v ramce (kvůli těm obrázkům, lépe řečeno, když se podíváš do složky hry, máš tam vyfocený všechny levely tak, jak jsi je skončil... při každým repeatu hry se prý nahrajou do OP.. nevím, mě se to teda nestalo..

Jináč jsem skončil v 18.. až se tam dostanete, tak napište, ale fakt to asi nejde dohrát :-D
Edit: Nepomohlo mi to... začlo to samo znova... musel jsem restart pc :-/
Docela na hovno a určitě se to neuložilo :-/
Tak jsem po 40 minutách udělal první polovinu (10 levlů), ale kam ta obtížnost směřuje se mi moc nelíbí, tyhle hopsací hry nemám rád.

Taky se mi to začíná značně kousat, takže díky za tip na léčbu :-)
Tak kam jste se milý uživatlé dostali? Já jsem po čtvrt hodině v 6levelu, ale je to síla :-/

Edit: Tak jsem v 10lvl :-)
Edit2: Zkončil jsem na 12lvl - pc se mi začlo strašně kousat, po vypnutí hry přes správce úloh, vše v pořádku :-/