Dohrál jsem za necelých 40 hodin včetně všech sidequestů.
Jediná věc, kterou jsem neudělal jsou 4 golden unique monstra pro posledního člena komunity.
Nehodlám levelovat dalších 20+ levelů na lvl 80 abych měl "šanci" proti lvl100 bosům.
Jinak se mi to hodně líbilo. Konec byl dobře zpracovaný.
Základní hra mi přišla o něco lepší, hlavně postavama - Addam a Minoth byli vcelku fajn a Laura s Jinem a Kasumi byli taky super, ale Hugo byl hodně suchý a oba jeho blady byly prostě ty samé jako z první hry.
Dohráno za nějakých 20h a kvalitou se DLC přibližuje základní hře. Bez její znalosti by ale bylo poloviční.
Zatim se to kvalitou drzi zakladni hry, jestli se to po peti hodinach da posoudit. Soubojak je vyrazne pozmenen a lze menit drivera za blades a obracene, jak v soubojich tak pri pobihani kolem. Takze Blades jsou nyni plnohodnotne hratelna soucast hry. Titani jsou jak to vypada jen dva, ale jeden z nich by mel byt opravdu velky. Druhy je prevzat ze zakladni hry s tim ze je o pet set let mladsi. Udajne by to melo cele vystacit na cca 40 hodin hry, coz na DLC jde.
Jen nevim proc hra neobsahuje vychytavky zakladni hry jako treba nastaveni vlastni obtiznosti a podobne. Ale snad to nejak dopatchuji. Doufam ze nebudou vydavat pro toto DLC dalsi DLC :)
Já koupil ten season pass, takže krabička by byla trochu overkill navíc...^^'