Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

O víkendu (11-13.10.2013) bude k dispozici M1 Garand a Gewehr 43 pro všechny hráče.
Každý červencový týden se losuje 12 mesíců zdarma. Do slosování se dostanou ti, co upgradují účet (nový, free nebo Basic účet) na Premium.
Do dnešní půlnoci (6.1.2013 CST6CDT) lze získat Premium účet na 30 dní pouze za $5.99 (dalekohled, všechny děla, tanky, bombardéry, stíkačky, dopravní letadla, lodě, čluny plus možnost rozkládání mobil spawnů a vytváření okopů a palpostů). Kdo nechce platit, může využít F2P.
Za hodinu a půl začíná "Kill a Rat", ve vzduchu visí roční předplatné v hodnotě 3x $129 pro 3 nejlepší killery vývojářů/provozovatelů Battleground Europe.
Nejdříve dojde k útoku na servery CRS, které projdou aktualizací na verzi 1.34, a následně se rozšíří americké jednotky na klienty (předpokládaná doba upgrade je odhadována na většinu dne). A nepůjde jen o americkou výzbroj, kompletně se přezbrojí protitanková pěchota, která dostane raketomety, přibudou poloautomatické pušky a ženista přijde o svou roli univerzálního vojáka (bude nahrazen inženýrem bez schopnosti ničit tanky).

Zásadní změnou, oproti původnímu plánu, je odložení herního módu RAPID ASSAULT, veškeré nově plánované jednotky RAPID ASSAULT a zbraně budou k dispozici rovnou v kampani, né ale dříve, jak skončí kampaň #74. Přibudou nové americké divize a rozšíří se tak i strategická část. Nové budou zvuky pěchotních zbraní a jako s každým upgradem přibude úkrytů pro pěchotu v pobořených budovách.

Scénář nasazení 1.34 na live server:
• zmrazení kampaně #74
• upgrade
• několikadenní intermise s opravou chyb na live serveru
• oznámení stabilní verze
• 7-10 denní mini kampaň USA vs. Německo (Beachhead Breakout)
• obnovení kampaně #74

Nové zbraněh včetně nových typů (poloautomatické pušky, raketomety)
• M1911 Colt Automatic Pistol
• M1 Garand Semiautomatic Rifle
• M1A1 Thompson SMG
• M1918 Browning Automatic Rifle
• M1903 Springfield Sniper Rifle
• Gewehr 43 Semiautomatic Rifle
• Rocket Launcher: M9 (Bazooka)
• RaketenPanzerBüchse 54 (Panzerschreck)
10 let válčení ve WWII ONLINE
K desátému výročí nepřetržitého válčení ve WWII ONLINE vývojáři připravili doslova revoluci. Nepřibudou jen nové zbraně, ale s verzí 1.34 okusíme i nové typy zbraní (poloautomatické pušky a minové pole) a k francouzským plážím přirazí americká výsadková plavidla LCVP. Nové zbraně Colt 1911, M1 Garand, M1A1 Thompson, BAR 1918 a Springfield M 1903 nebudou znamenat nic jiného, než novou konkurenci pro britské a francouské jednotky a dalšího protivníka AXIS. Vedle klasické dynamické kampaně přibude nový herní mód "Rapid Action" a nové detailní mapy podle satelitních dat, historických map a fotografií. Pohyb jednotek se bude aktualizovat častěji a sníží se datový tok na jednoho viditelného hráče (starý aktualizační systém se odstraní).


[youtube]qgSjjQi4uaw[/youtube]
Co dodat, vše bylo napsáno, nová verze Battleground Europe 1.31 vychází dnes 14.3.2011. Kampaň server je momentálně v maintainance módu.
Vše vlastně napsáno nebylo, nemělo by se totiž zapomenout napsat, že byl napsán nový audio systém, který se stará o prostorové pozicování zdrojů zvuků.
Další velký update přinese nové modely, animace a textury pěchoty. Opravy některých chyb běhu programu, redukci alokované paměti, opravu vyčerpání dostupné paměti, opravu horizontálního stabilizátoru u Bf 109, upgrade audio systému ...
V současné době přišla hráčům po skončení trialu nabídka omezeného hraní na 2 měsíce zdarma. Omezené hraní se bude týkat pozemních jednotek a to do maximální hodnosti 2.
U pěchoty je věc jasná, půjde o Riflamana a SMG (včetně paragánů), u vehiklů se seznam bude postupně upravovat, tak jak plyne čas v kampani. Nikdo vás tedy nebude ke konci kampaně posílát s Panzerkampfwagen 38(t) proti M4A3 Shemranu se 76mm kanónem nebo Churchillu MkVII, ale budete mít k dizpozici jednotky podstatně lépe vyzbrojené, které umožní zlikvidovat takové bestie alespoň z boku nebo zezadu.
Docela zajímavě pak vypadá hraní s FlaKem, Flaky totiž budete mít k dispozici všechny a to už od Tier 0. U protitankových děl bude nedosažitelý jenom Flak 36 (88).

Obdobné bude platit i pro spojence Battleground Europe CZ - 2 měsíční bonus
V Battleground Europe se chystá kompletní výměna 3D modelů pěchoty s jejím redesignem (nejen větší textury, detailnější mesh modely, složitější kostra, nové animace).
http://www.battlegroundeurope.cz/images/3rdp_preview5.jpg
Dnes je stále užíván model s výstrojí jako neoddělitenou součástí "loutky", to se kompletně změní a pěchotu tak bude možné personalizovat. Nové složitější kostry a pětiprstý model ruky připraví cestu pro střelbu z nových typů zbraní. http://www.battlegroundeurope.cz/nove-pechotni-modely-animace.php

Ve SCORE číslo 199 se skrývá více jak $350 000.
Nejlepší příležitost jak vyzkoušet dosud jediný válečný on-line simulátor (kombinovaný pěchotní, tankový a letecký simulátor se strategií) se naskytne na přelomu srpna a září 2010, kdy vyjde Score č. 199 s 2 měsíčním předplatným MMO FPS RTT RTS RPG World War II Online: Battleground Europe zdarma !
Bitva o Monte Cassino začne v 9 večer

Od 30. července do 2. srpna je naplánována další promo akce s názvem "Welcome Back Soldier". Tentokrát však nepůjde o běžnou účast v kampani, ale bude připravena speciální bitva (minikampaň) s názvem "Breakthrough at Cassino", která se odehraje na Training serveru World War II Online: Battleground Europe.

Zároveň dojde k reaktivaci stovek účtů u uživatelů zaplativších v posledních 3 letech.

http://www.battlegroundeurope.cz/promo.php
Je čas na změnu hodnocení, nová verze s vypelšenou grafikou a efekty je již od 7.6. 2010 online. Od uvedení prvních BETA screenshotů to trvalo cca 9 měsíců, od posledního upgrade 17, ale výsledek stojí za to ... kompletně se mění gameplay a to nejen díky nové grafice, ale i změně herních mechanismů.
2 dny zdarma na BETA verzi 1.31 (k 28-29.5 2010 reaktivovány tisíce účtů)

Cornered Rat Software nabízí neomezený přístup pro veterány na BETA server 1.31, s možností vyhrát roční předplatné v hodnotě cca $120 a další ceny.

Reaktivovány budou tisíce účtů, příležitost k získání cen bude mít každý hráč s nejméně jedním sortie.

více se dozvíte na stránkách http://www.battlegroundeurope.cz/ , nebo přímo u provozovatele http://www.battlegroundeurope.com/
24. srpna 2009 byly odhaleny detaily o poslední aktualizaci "World War II Online: Battleground Europe", která bude vylepšovat proprietální herní engine UNITY 3D. Současně probíhá uzavřené BETA testování s očekávaným veřejným BETA testem někdy na podzim.

Seznam nových vlastnistí a preview videa naleznete na stránceWorld War II Online: Battleground Europe dohání technologický náskok (BETA Preview verze 1.31)
- Pixel Shaders 3.0
- Normals and Specular mapping
- SpeedTree v4.2
- Rag doll fyzika aplikovaná na animaci úmrtí vojáka včetně účinku tlakových vln explozí
- Aktualizace charakteru stínů a osvětlení, efektů explozí a zášlehů kanónů
- dynamické počasí
- déšť, mlha
- odlesky vody v reálném čase
- nové objekty, tráva, textury
atd.
Heh, pokud v tom opravdu byl nějaký vedlejší úmysl, pak se začínám obávat vlastního podvědomí. :-)

Ne, vskutku se mi můj komentář nelíbí; ty šroubované věty a zjevná autorská lenost, kdy jsem využil i naprosto neoriginální, byť vlastní věty. A poté jsem si uvědomil, že by si toho nebýt mé zmínky stejně takřka nikdo nevšiml - ale mazat odeslané příspěvky nejde. ;-)
Hm, jeden z mých slohově nejhorších komentářů; snad mě k opravdu pozdní hodině omluvíte. :-)

Eh, proč jsem to vlastně napsal, vždyť na to hodnotit slohovou kvalitu mých komentářů tady má stejně jen jeden, maximálně dva lidé :-D