odkaz
Grrrr! Ty vole!! Při poslechu týhle skvělý parády musím zároveň bouchat hlavou do zdi. Proč musel Blizzard tak zkurvit ten lore onoho světa tím pitomým Wowkem...
They took everything I loved, and burned it. Most of it literally. And I paid them to do it.
@Bursoft (31.08.2018 15:18): Achjo indeed.

Hry se kupodivu ovládají mačkáním (většinou stále stejných) tlačítek! A wowko je kupodivu hra o zabíjení potvor a sbírání lepšího gearu, který ti umožní zabijet větší a silnější potvory!

50 spellů ve hře dávno není. Bossové v instancích nejsou jen o vyhýbání se sračkám, které ti hážou pod nohy. Jestli si hrál jen na freeserveru, tak chápu proč si to myslíš, ale wowko si ještě nehrál ani hodinu.

Najdi si třeba na youtube videa z některých instancí (třeba guidy na FatbossTv).

Mimochodem 1000 hodin na free je masochismus, humánnější je se zabít
@orromis (31.08.2018 15:10): Ach jo. Snažím se ti říct, že gameplay se nezměnil. Máš panáka, vizuálně asi 50, reálně tak 5 důležitých tlačítek, který mačkáš furt dokola, chodíš po světě, kde děláš questy, který jsou v 90% o tom, abys někam šel a něco posbíral/pozabíjel, chodíš do dungů, kde máš bossy, u kterých točíš stejných 5 tlačítek, chodíš na raidy, u kterých točíš furt stejných 5 tlačítek a sbíráš u toho lepší gear, kterej ti zvětšuje čísilka u postavy.

Content, o kterým tu mluvím:
Jdu s tou stejnou postavu s většíma čísilkama a stejnýma 5 tlačítkama do novýho zaplacenýho dungu, kde mám bosse, kde místo dopředu a dozadu musím skákat doleva a doprava.. a mačkat u toho těch 5 tlačítek.. Kvalitně utracených 1000 Kč :D

Samozřejmě to zlehčuju, ale v podstatě to o ničem jiným není. PvP je složitější a těžší, co se týče controlu své postavy, ale zase bez dobrýho parťáka to taky není o ničem. Neříkám, že si za to nikdo nezaslouží zaplatit, ale ten model je pro mě prostě nesnesitelnej, protože platím i za to, co nechci a platím prostě moc. Před těma 10 rokama to možná byl fajn obchodní model, dneska jde profit řešit i jinak..
@Bursoft (31.08.2018 15:07): Příběh, redesign class, nové zóny, nové instance s novými mechanikami, mythic+ dugeony, nové classy a tuny dalších věcí se totiž nepočítá. To není práce zasluhující finanční ohodnocení, asi :(
@orromis (31.08.2018 14:56): Tak znovu - za všechno musíš zaplatit koupí datadisku + musíš měsíčně platit subscription. V kontextu dnešní doby je to nehorázně předražená hra.

Mně baví jak PvE (Dungeony, Raidy), tak PVP (především BGčka), všechno ostatní je pro mě trash pro nolifery a nechci za něj platit.

Vůbec jim ten model neberu, když jim za to lidi platí, jen tu prezentuju názor, že dnešní MMO hry ti dokážou dát stejný nebo větší množství contentu za míň peněz. Prostě jsem si jen pozvdechnul, že po 14 letech by tu hru mohli zpřístupnit pro všechny bez velkých jednorázových plateb v podobně datadisků, když obdobnej content (po menších částech) dostáváš v jiné hře ve formě patchů :D
@Bursoft (31.08.2018 14:51): Tak znovu - redesign class, nové instance s novými mechanikami, mythic+ dugeony, nové classy

To je krátkej výčet nových možností v hratelnosti (které na wowku zajímají mě, takže to vůbec nereflektuje třeba nové možnosti v PvP).

Každopádně když za to platit nechceš tak neplať žejo, každopádně to není 14 let stará hra a nevím, proč sem taháš WoT, když se jedná o úplně něco jiného. Bussiness model je jasný od začátku a evidentně to funguje.
@orromis (31.08.2018 14:46): Bavím se o hratelnosti. Všechno, co jsi vyjmenoval je content z datadisků, za kterej musíš platit, takže netuším, co tě nadzvedává. Jiný hry ti novej content (v podstatně větším měřítku) dokážou dát i zadarmo, pokud se rozhodneš neplatit (World of Tanks).
@Bursoft (31.08.2018 14:42): Jojo, vůbec nic, je to furt stejný, jen jednou za čas udělaj reskin. Příběh, redesign class, nové zóny, nové instance s novými mechanikami, mythic+ dugeony, nové classy a tuny dalších věcí se totiž nepočítá.
@orromis (31.08.2018 14:39): ? 2004 je původní WoW. Semtam kouknu na nějakej stream, sám jsem nahrál asi 1000 hodin na neofi Lich Kingovi.. vždyť se to za celou dobu nezměnilo, jenom je to jednodušší ve smyslu talentů, chození dungeonů apod...
@Fingon (31.08.2018 14:25): Ale naopak to taky funguje, koupím si ten balík a můžu hrát do 110 lvlu, jestli to teda chápu správně.. a BfA si můžu dokoupit kdykoliv později, jo?

Každopádně litr za datadisk ke 14 let staré hře dávat fakt nebudu, myslel jsem, že už tu svoji nenažranou politiku trochu odlehčili a stačí kupovat subscriptiony. Chápu, že šéfové Blizzardu by si místo 10 karibských ostrovů koupili jenom 7, ale i tak omg..
@orromis (31.08.2018 14:14): Nechápu, BfA ten balík neobsahuje, jak můžu hrát původní content na aktuálních serverech? Myslel jsem, že si založím prostě 1 lvl postavu a budu expit až do 120 lvlu..
Mám otázku - funguje už WoWko trochu rozumně a když si ho chci zahrát, stačí mi subscription a někde tu hru sosnout nebo musím pořád zaplatit pálku za hru + cálovat každej měsíc? Přemýšlel jsem, že to testnu, ale zapoměl jsem, že ta hra nefunguje, jak každý jiný moderní MMO :D

edit. Páč na ofi stránkách se dá stáhnout nějaká free verze do 20 lvlu.. jak to funguje potom, když chci pokračovat?
@Guldy (22.08.2018 15:35): Tak to jsem na tom dobře no, mám nahráno přes 24hodin, neck na 15. lvl a gear podobně, akorát mythic dungy jsem ještě neprošel všechny.

Těším se na Uldir, vypadá to zatím dobře :)
@Guldy (22.08.2018 08:55): wotlk jsem sehnal před časem (2016)za celkem slušnou cenu na Amazon UK za cca 80 eur.

Tbc už bylo horší (2015, 299 eur) , kvůli bugu se nedá kód přímo redeemnout a nepřímo přes support uz to taky nefunguje. Ještě jsem to tehdy stihnul

Vanillu jsem sehnal letos v lednu na dvakrát. 1000 + eur je prostě moc, koupil jsem tedy kód na wowtcgloot.com za 349 USD. Za krabici jsem pak na ebayi dal 221 eur is poštovným.
@Fingon (21.08.2018 07:09): 8 sberatelek nebo malych krabicek zakladni hry? :)

Taky me zpocatku po oznameni zaklamal obsah, ale ode dne vydani ji mam doma a medailon je fakt povedenej. Taky nesel vyndat, ale musis trochu zabrat a pak ten stojanek nechat do sebe zacvaknout.

Jinak ja uz mam davno odchozene vsechny mythic dungeony, udelane questy ve vsech zonach atd. Lokace a hudba se jim opravdu povedla, pribeh je taky v ramci mezi dost povedenej (tentokrat za stranu Ali; novinkou a zajimavosti je, ze za obe strany hrac prozije rozdilny pribeh). A ted myslim pribeh, ktery se odehrava v Boralusu. Hlubsi pribeh je a bude o uplne jinych vecech, nez je - jak se zda ted - spor A vs H.
@Guldy (06.04.2018 19:27): tak, už mi došla fyzická sberatelka. Popravdě trochu zklamání, obsahově celkem chudé. Ten soundtrack měl být jako vždy na CD a ne jako download. Medailon se mi zatím nepodařilo vypacit, pak už jen knížka a Toť vše. (ok, kód s in game bonusy).

Jednoho dne wowko skončí a pak mi zbudou jen ty krabice... (už jich mám osm:)
Štve mě, že ještě není možné předobjednat fyzickou sberatelku...