World of Relish

16.12.2019

World of Relish je hidden object adventura, určená pouze pro dospělé. V roli nejmenovaného hrdiny se ocitáte v neznámé vesnici, ve které vás příběh postupně zavede k deseti dívkám různých povolání. Dívky vás požádají o pomoc s jejich pracemi a vy, jakožto hrdina, nemůžete přeci odmítnout. Dívkám budete pomáhat v sérii miniher od skládání puzzlů, přes chytání padajících jablek, až k variaci na rytmickou taneční hru. Dívky vás za vaši pomoc odmění tím, že po každém úkolu svléknou část svého oblečení.

HERNÍ VÝZVA 2021 -> Minihraní

Hru World of Relish jsem zcela náhodou nalezl během prohledávání zlevněných her na Steamu. Že bych touto hrou mohl splnit jednu z herních výzev mi došlo, když jsem si přečetl popis od vývojářů, kteří svou hru charakterizují jako erotickou hru se spoustou miniher.

Abych tedy hru zhodnotil. Zaprvé, hra skutečně obsahuje poměrně dost miniher, a kromě toho, je to hentai. Hlavní náplní hry jsou monology dívek a skládání puzzle. Pokaždé, když jedno puzzle složíte, při dalším je dívka o několik kusů oblečení lehčí. Hra je doprovázena velmi příjemným hudebním doprovodem.

Minoritní část tvoří rozdílné minihry, díky kterým dívkám pomáháte. Můžete zde najít chytání padajících jablek do košíčku, lovení ryb, sklízení dýní, nebo variace na rytmické taneční hry.

Pokud máte rádi krátké hry na odreagování s roztomilými postavami, tak mohu doporučit. Pokud jste jako já, dostanete aspoň třikrát za hru euforický záchvat z roztomilosti.

Co se týče záporů, nějak nemám hře co vytknout, je krátká, obsáhlá, levná a účel potěšit hráče splňuje dobře.

Pro: roztomilé postavy; krásná hudba; spousta miniher a jejich variací; hra je krátká, ale naplněná

Proti: 18+; není pro každého