Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

World of Fishing

29.05.2015
10
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

World of Fishing je online simulátor sportovního rybolovu, kde začínáte na malé loďce se základním rybářským vybavením a postupně se dopracujete až k luxusním jachtám, z nichž lovíte velké mořské živočichy, jako jsou například žraloci. Své úlovky poté porovnáváte s ostatními hráči, kteří se mohou v tomto "Světě rybaření" nacházet přímo vedle vás. Nejlepší z ryb si pak můžete umístit do vašeho vlastního virtuálního akvária.

Zatímco lodě ovládáte klávesnicí, samotné rybaření je zprostředkováno pouze pomocí myši. Lze ulovit více než 450 druhů ryb různých velikostí, a to buď v týmovém režimu Match, kde přímo soupeříte s ostatními hráči nebo týmy anebo můžete chytat jen tak pro zábavu v režimu Freestyle. Navštívíte třicet světově známých rybářských destinací, mezi kterými nechybí Vancouver nebo Kapské město.

Vaše postava za ulovené ryby a splněné úkoly získává zkušenostní body, které slouží k vylepšování rybářských dovedností. Budete tak třeba moci rychleji navíjet vlasec s rybou na háčku, zvýší se vaše šance na úlovek a přibudou nové styly chytání. Postupně se také odemyká nový obsah v podobě lepšího vybavení, oblečení a lodí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.