Chuck: No neváhej ani vteřinu ;-)

popkec: no vidiš na tu jsem málem zapomněl, jasně, že jsem zkoušel i nohu, hlavně mě pobavila, když jsem s nohou sundal vázu uprostřed velkého jídelního stolu :-D
ViRus: Jaký težší kalibry? Noha je nejlepší, ta zabije na jednu ránu kohokoli :) (u panzerfaustu je problém se trefit, účinnost nic moc :-D). Stejně je vtipný jak přes takový dvířka ho člověk nemohl sejmout, nehledě na to že tam byly i mříže :-D. Souboj s poskakujícím Hitlerem by byla sranda :)
popkec: Tak to je přesné, já jsem první vyzkoušel těžší kalibry (panzerfaust a granáty) a to jsem k tomu z vlastního přičinění zemřel, tak do mě vjel taký ďas, že jsem vzal ten lehký kulomet a začal jsem se točit a střílet a ejhle ono to bylo správně:-D
ViRus: Po tom co jsem do Hitlera střílel se všech zbraní, samozřejmě nechyběla klobása ani noha, tak mi došlo že ho asi nemám zabít takhle (nemyslím přes dveře ale vždycky jsem ho dohonil a střílel do něj :-D)
Chuck: No mám, po přečtení komentu od popkece jsem to musel vyzkoušet. Určitě to stojí za to hlavně pohyby nepřátel při zásahu.

popkec: Ten konec je maximálně epický:-D
Chuck: Nejsrandovvnější hra kterou kdy někdo vymyslel. A ViRus je borec že si ji zahrál :-D

ViRus: co říkáš na to epický finále?
ViRus: Ta hra od doby, co se o ní zmiňoval Popkec a teď Ty, mě pro tu prdel začíná zajímat čím dál víc. :-)
Tento měsíc vychází pokračování s názvem Wolfschnaze 2 :D. To snad není pravda, doufám že bude ale stejně "kvalitní" jako jednička, boužel na tom ale dělá City interactive a tak tomu moc nevěřím