Will You Ever Return?

29.10.2012

freeware

Will You Ever Return? je adventurou vytvořenou na enginu RPG maker. Originální počin, zahrnující plastelínové postavy, umělecká díla Hieronymuse Bosche a popkulturní odkazy (Harrison Ford, Božská komedie, Vergilius) se, jako prvotina autora, dostala k výrazně kladnému přijetí. O hudbu se postaral Chris Litherland. Jednoduchý příběh sleduje postavu mrtvého muže, jenž se ocitá v očistci. Při návratu domů je muž zastřelen kriminálníkem, což vyústí právě cestou do pekla, ze kterého se bude chtít dostat zpět popíráním toho, že zemřel.

Titul tvůrce jackspinoza vyhrál v interní soutěži serveru rpgmaker.net All Hallows Eve Event. K dokončení tohoto krátkého, ale o to intenzivnějšího počinu je třeba méně jak jedné hodiny.

Naše cestovní kancelář nabízí jedinečné zájezdy do jižních teplých krajin. Letovisko Peklo, last minute, cena věru lidová, stačí nám váš život. S odvozem se obtěžovat nemusíte, stačí vyjít před dům, nechat se zastřelit a během několika vteřin jste tam. Samozřejmostí jsou bezplatné služby našeho školeného průvodce Vergilia, vlastně několika Vergiliů. Tak proč váháte, spousta vašich známých už tam je a ti kteří tam zatím nejsou, jistě se zanedlouho také dostaví.

Podrobnosti zájezdu: Pláže z plastelíny, personál z plastelíny, cestující z plastelíny a plastu. Apartmá není třeba, vlastní ubytování poskytováno jen polským katolickým kněžím a vrchním představitelům pekla. Pobyt v rozsahu cca třiceti minut ve formě nikterak náročné adventury.

Garantujeme vám zážitek, na který klidně zapomenout můžete, nám je to jedno, my jsme tento zájezd zcela očividně uspořádali jen pro vlastní potěšení. Ano, poskytneme vám humor a snad se vám i bude líbit, neboť není úplně hloupý a… co si budeme povídat, tento zájezd vlastně není ničím více než pouhým vtipem.