Tak toto je husté, při plných detailech se dostanu na nějakých 15 FPS s GTX560 a to je park prázdný. No uvidím, jak dlouho budu toto snášet.
Nevím, jestli to ještě někoho zajímá, ale dabing se dá rozchodit jednoduše tak, že přejmenujete adresář "Wildlife Park 3audiospeechcs" na "Wildlife Park 3audiospeechen". Docela hloupá chyba...
@Vialli (08.01.2012 12:35): Jak píšu v komentu, optimalizce není dobrá ani ve finální verzi. Já hraji na střední nastavení na sestavě i72600K, 8GB, GTX550Ti. Víc asi netřeba dodávat:-)
Ešte sa chcem spýtat na optimalizáciu hry. Mam stiahnute demo a pri mojom pc Intel core quad q6600 (3,2GH) 4GB Ram, Ati Radeon HD 5870 1GB ma trochu zarazilo, ze pri troch styroch vybehoch mi hra bezala okolo 10 fps, co je nehratelne. Je cz verzia na tom rovnako ci je nejak optimalizovana? Vdaka
@Vialli (07.01.2012 12:07): Tak samozřejmě to může být jen můj problém - třeba si hra nerozumí s 64 bit Win 7 nebo tak něco, ale dost o tom pochybuji. Těžko ale srovnávat, protože žádné fórum jsem na toto téma neobjevil a nikdo z Topcd mi na mou poznámku neodpověděl ani na jejich stránkách.
To vážne? Bez urážky ale to sa mi veľmi nechce veriť. Veď v každom shope je pri hre uvedený český dabing. To by si snaď nedovolili takýto podvod nie? Ak je to naozaj tak, potom môžem byť rád, že som si hru ešte neobjednal. Smutné.
@Vialli (07.01.2012 02:09): Žádný dabing tam právě vůbec není. Ve druhém díle mluvil texty herec Prachař a i do třetího Topcd slibovalo kompletní nadabování. Asi nějaká chyba při lokalizaci. Vtipně pak působí tlačítko vedle textu "přehrát znovu", které když zmačknu, tak se nic nestane.
V komentari je napisane: "Korunu ovšem nasazuje chyba, která ruší jakýkoli slibovaný dabing. " Ako tomu mam rozumiet? To akoze vobec nie je v hre pocut dabing? Alebo je chybny, ci vypadava?