Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wild West World

1990
1991
1992
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Komplexní ekonomická simulace Wild West World vypráví příběh Jacka Puttera, dobrodruha a pionýra západu, který se vypravuje do Gold City, typického městečka na západě Ameriky. Je první polovina 18. století a Jack vyráží na cestu s nadějí na nový život, který mu zajistí farma, jejíž vybudování je jeho snem. Gold City má šanci na další růst a Jack si zde kupuje pozemek, najímá několik nádeníků a soustředí se jen na svůj cíl.

Hra neklade 1-2 hráčům, kteří se jí mohou účastnit, téměř žádné hranice. Začít se může s postavením jednoduchého stavení, nakoupením několika kusů dobytka nebo osetím menšího políčka obilím. V okolí jsou i naleziště zlata, což vybízí k jeho rýžování v blízké řece, někdo jiný má zase ambice v životě darebáka, mordýře nebo dobrodruha. Čas od času přicházejí různé přírodní pohromy, které hráči nemohou ovlivnit. Záplavy, sucha, či nájezdy indiánů nelze předvídat, hráči se jim musí přizpůsobit a dalším jednáním se s nimi vyrovnat. Každý tah znamená jeden den, po 21 letech hra končí, v ideálním případě ovládnutím veškeré ekonomiky a obchodu v Gold City a jeho širokém okolí.

Graficky hru reprezentují kombinace map, tabulek, digitalizovaných obrázků a animací, s řadou menu a ovládacích prvků, které umožňují provádět veškeré akce. Celkově je k dispozici 5 stupňů obtížnosti.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.