Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Welcome Color To World

WCTW

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Welcome Color To World je low-poly multiplayerová adventura s lehkými RPG prvky pro dva hráče. Hlavní myšlenkou při tvorbě příběhu byla barva a její zaměření na gameplay a příběh. 

V příběhu hrajete za dva bratry Daxe a Foxe, kteří společně žijí v jednom z posledních lidských měst, které nestihla záhuba. Nic však netrvá věčně a staré zlo a temnota se opět probouzí a vychází na povrch. Tajemný vládce zla a temnoty Bokrieg si uzurpuje poslední články lidské rasy se svou armádou. Jeho jediným cílem je získat Daxe, který jako jediný odolal jeho zbraním a vy zase po své cestě svrhnout ho než vám samotným vyprší čas.

Za každého z bratrů se hraje zcela jinak. Dax se zaměřuje na pohyb, pomoc při hádankách a rychlý postup a Fox zase na barvení, stavění, organizaci inventáře a hledání cesty. Po cestě je možné plnit vedlejší úkoly, hádanky nebo si jen sednout k ohni, opéci si špekáček a u toho zpívat. Výběr je pouze na vás a na vašem stylu hraní. Se svým kamarádem, popřípadě spoluhráčem, prožíváte slasti i strasti v obrovském světě, který je rozdělený na 35 separátních levelů s šesti rozdílnými biomy a to v lokálním i online multiplayeru pro dva hráče.

Hra bude vydána roku 2022. Zatím je dostupné hratelné demo, které však není finální ukázkou hry a jejích prvků, kterých v demu mnoho schází.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.