Celkem dobre se to hraje na ipadu. Akorat pokud chcete jit nize jak 300 feetu, tak musite zaplatit a koupit danou classu za dolar. Odemceni vsech class je tedy za stovku. Dungeon je hluboky celkem 3000 feetu, takze jen tak dohrat se to asi neda.

Jinak tedy vychazi to evidente ze hry Hack pokud to nekdo nevi :)
Ech, tuší někdo, jak se tu odstraňují pasti? Nic takového se mi nepovedlo najít.
@Hamster (08.07.2012 20:31): a jak říká bodkin, mají tam demíčko, zapomněl jsem to hodit mezi odkazy. Je to super, turn base závisí podobně jako v Halls of Dead na tom jestli se hýbeš nebo ne. Když se nepohybuješ neděláš žádné akce, hra stojí. máš čas si rozmyslet jaký kouzlo atd.
@Hamster (08.07.2012 20:31): Na ofic stránkách mají webové demo (je to děláno v Unity), teď jsem tím zabil půl hodiny a zkoušel různá povolání(čarodějové mají kočičky, yay!)

I tak dám ale asi přednost Red Rogue(flash), což je téměř to samé, ale brutálnější, 'čistější' a hezčejší. A zadara
Odporná hra. Zabijíš tam kočky, máš štěně dalmatina jako společníka a valkýra nezačíná s halapartnou. Ostuda!