Dohráno. Když si dáte jen demo, o moc nepřijdete. Ale zase se nestihnete naučit dostatek komb. A komba jsou to jediné, o čem ta hra je.
Skvělé je namluvení protagonistů herci z filmu.
Vyzrazení konce příběhu: Poté, co zlámete několik stovek kostí v tělech pouliční špíny a také několika policistů, zjistíte, že celé je to o zabití dvou neznámých novinářů. Bob Woodward a Carl Bernstein. Ta jména jsou neznámá samozřejmě pouze do roku 1972, pokud někomu ta jména nic neříkají, nechť si doplní všeobecný přehled. Novináři se měli setkat s komisařem FBI. Tu informaci z komisaře někdo dostal pomocí ostrých nástrojů. Do novinářů následně poslal kulku a těla podstrčil do kufru auta Underbossovi, což je závěrečný boss ve hře - velký chlápek s plamenometem. Poté, co jej Rorschach se Sůvou porazí, chce jim říct, že mají špatného muže, že by měli hledat - v tu chvíli mu hlavou proletí kulka z odstřelovačské pušky. Rorschach a Sůva si později jen mohou přečíst, že Nixon je potřetí prezidentem. (A že za úmrtím dvou novinářů je Underboss a komisaře mají na svědomí Kubánci. Hráč však viděl, kdo stiskl spoušť. Byl to svalnatý muž s hvězdou na rameni a s doutníkem v ústech. Což odpovídá následujícímu komiksu a filmu.
Hrál jsem jen demo, ale parádní rubačka - alespoň na takové krátké hraní, které nabízí demo. Příjemná grafika, ale hlavně efektní mlácení nepřátel. Na různá komba je radost pohledět.
Popkec: Mě bavilo jenom blbé demo a jezdil jsem tam a zpátky :-)
Ve dvou to ale musí být super, pamatuju si jak jsme s kámoši hrávali želvy ninje na tenhle způsob - chození po městě nebo čemsik a mlácení ostatních. Fajn žánr :-)
Takže Watchmen 1 za mnou, trochu jsem editoval komentář pokud by to někoho zajímalo. Pro 2 hráče je to celkem dobré, sám bych se u toho ale asi dost nudil