• XOne 90
Napsal jsem recenzi už na mou milovanou jedničku ale musím napsat komentář i ke 2.
Druhý díl je fajn oddechovka kde jsme se z temného ponurého Chicaga dostali do prosluněného veselého San Francisca, osobně dávám přednost temnotě a Chicagu ale to San Francisco a i ta atmosféra hry i města mají prostě něco do sebe. Watch Dogs 2 je Watch Dogs 1 ale na steroidech a totálně šílená a zfetovaná, ve hře už mehrajete za Aidena ale za mladého Hackera Marcuse Hollowaye který je fajn sympaťák a i postavy okolo něho jsou velmi fajn a pamatuji si jejich jména dodnes, hlavně Wrenche který je absolutní frajer což i přesto že tyhle postavy jsou schopní pro svou zábavu ohrožovat nevinné lidi ale tak to je detail a snažím se ho ignorovat protože hra je přece jenom ve volnějším, humornějším duchu což mimochodem humor mi velmi sedl a několikrát jsem se u hry zasmál, sice ne moc ale aspoň trochu.
Dále samotné hackování o které celá serie je bylo posunuto na novou úroveň protože můžete hackovat i auta a i mít vlastního létajícího drona a Spider Bota které hratelnost obzvlášť obzvláštňují a taktéž musím pochválit mise a vedlejší mise které jsou možná i o kapku lepší než v prvním díle a jsou prostě zábavné a třeba i takové mise kde máte fotit různé památky a můžete si u toho místa udělat i selfie to je prostě něco co mě bavilo a mohl jsem se krásně kochat zajímavými místy.
Co už tolik pochválit nemohu je jízdní model, který ano už v 1 byl kritizovaný lidmi ale tam mi to tolik nevadilo a dalo se to ale zde mi to připadá ještě horší a proto to musím zmínit a hlavně grafika i přesto že je docela hezká a je fajn tak oproti nabušené 1 mi to přijde o kapánek horší ale možná se mi to zdá kdo ví.

Pokud vám nesedla temná 1 tak veselá 2 jistě bude pro vás více vhodná ale pokud i ta ne tak se obávám že serie prostě nebude pro vás a pokud jste jako já a sedí vám raději temná 1 tak možná i oceníte trochu jiný pohled na tento hackerský svět.

Moje hodnocení 9/10 bodů

Pro: Město, postavy, hudba, lepší hackování, vedlejší i hlavní mise

Proti: Slabší grafika oproti prvnímu dílu, jízdní model