Warped Times 2

2010

freeware

Warped Times 2 je druhý díl logické plošinovky, kde je hráč dějově posunut o několik let po prvním dílu. Vyslechne si příběh o tom, jak se jednomu hrdinovi podařilo zvrátit zlo, které způsobil Dr. Statik, jenž se zmocnil kamene života a chtěl zničit svět. Tenkrát vše dobře dopadlo a kámen, který udržuje při životě celou planetu, byl ukryt do bezpečí na dlouhá léta.

Naneštěstí ho shodou náhod objevili dva archeologové a spolu s kamenem našli nedaleko i zařízení, které sloužilo k rozbití kamene. Tito dva nic netušící nešťastníci tak přivolali zkázu na celý svět, protože kámen života do zařízení vložili a ten pak vybuchl. Při výbuchu se z archeologů staly vlivem záření nestvůry se speciálními schopnostmi, které se snaží zničit vše, co na světě zbylo. Mimo nich tento výbuch přežili pouze dva lidé, kteří musejí planetu zachránit tak, že posbírají všechny úlomky kamene a zkusí ho znovu spojit dohromady.

V každém levelu jsou dva světy a v každém je jeden úlomek kamene, hráč se do obou světů dostane pomocí teleportu a při tom si musí poradit s nepřeberným množstvím nepřátel i hlavolamů. Hráčů může plnit achievementy a nasbírat tak až 8 odměn. Hra nabízí také Level Editor, kde lze tvořit vlastní levely, nebo vytvářet svůj minipříběh pomocí textů v editaci.