Tak ani u jednoho se čeština nenabízí. Na základní hru ale jakž takž funguje čeština z googlení.
@Gordon (27.03.2023 00:50): Ano, normálně GOTY verzi na Steamu bez Winter Assault, Dark Crusade a i Soulstorm.

No právě proto se ptám. I když na jejich stránkách v obchodě není zmíněna, tak normálně v knihovně ve vlastnostech hry a jazyku jde čeština vybrat a normálně ve hře běží. Tak proto se ptám, jestli by se někdo kdo má i datadisky mrkl, zda je to tak i u nich.

Letmý pohled do SteamDB ukazuje soubory češtiny i u datadisků, otázka jestli jsou však přístupné stejně jako u základní hry.
@Gordon (27.03.2023 00:33): Zajímavé. Dneska jsem tu základní stahoval a čeština mi vybrat šla. Možná nějaký bug.

A i když koukneš do Vlastností hry -> Jazyk? Češtinu tam totiž vidím ve výběru.

Jop to se dalo očekávat, že původní češtiny nepojedou na Steamu. Vyšly tam totiž ještě další patche předělávající Gamespy na Steamovou infrastrukturu.
Zdravím.
Měl bych otázečku na majitele Steam verze. Je Steam verze v češtině? Vím, že oficiálně nejsou v obchodu uvedené, ale vlastním na Steamu základní hru a ta má při instalaci na výběr i češtinu. Tak se chci zeptat, jestli je to tak i u datadisků anebo mám shánět původní krabicovky.