@Eso Rimmer (23.04.2017 08:53): Ten výzor ťa musel asi poriadne popliesť, eredari sú z WoWka. Asi si myslel eldarov :)

Ale inak aj ja by som uvítal trocha "temnejší" vizuál, ale vyložene mi to nevadí. Skôr mi vadí používateľské rozhranie, buď slepnem alebo sa všetky prvky počas rokov len zmenšujú a sú stále nevýraznejšie :( Ledva dokážem prečítať hocijaký text a ikonky sú tiež akési nevýrazné :( Ale od zajtra sa vrátim k 24" monitoru, snáď sa to zlepší.
Jsem tedy zatím dost smutný z grafického zpracování, viz např. eredaři na tomto screenu (vyadají jak plastové hračky). Snad na tom ještě zapracuji. Je smutné, že Dawn of War II, který vyšel před 8 lety, vypadá o dost lépe.
Tahle "cartoon" stylizace ala WoW je fakt šílená... :(((
@MarezCZE (22.04.2017 20:58): Ja som hral iba prvý diel a teraz open betu, ale zatiaľ mi to nepríde ako nejaký návrat ku koreňom(ak sa návratom myslí práve prvý diel). Za mojich obľúbených mariňákov sa stavajú 4 budovy, čo mi príde aj na DoW trocha málo. Generátory energie už nie sú vôbec, všetko sa generuje iba zo zabratých bodov.

Ale nemyslím to v zlom, zatiaľ ma to baví, je to trochu iný zážitok ako klasická RTS a prvý diel považujem za veľmi vydarený, taktiež aj Company of Heroes som si užil. Len by som netvrdil, že je to návrat ku koreňom. Jedine žeby druhý diel bol nejaká zverina, ale z videí to tak nevyzerá. Na druhej strane by mi ako veľkému priaznivcovi MOBA hier príklon k tomu žánru ani nevadil, ale nie je to také "hrozné", ako sa všade na fórach teraz plače. Zatiaľ ale súdim iba po niekoľkých online hrách.
Díky bohu, se nejedná o převlečenou mobu, ale o kombinaci jednicky a dvojky. Pry celkem navrat ke kořenum. Staveni zakladny nechybi. A rozsahlý single. Takze paradička.