Po reworku buildů jde konečně dělat zábavné buildy zaměřené na určité aspekty postav, konečně, hned je ta hra zábavnější.
@Widl (05.12.2022 16:02): Technicky je to hrozný, musím mít DLSS na FHD při 4k na high-endové grafice bez RT...

Ale když se to nastavý, aby to jelo stabilně, tak je to opravdu dobré, líbí se mi, jak ty zbraně mají nabíjecí sekvence, takže jde nabít, mezitím zabít poxera a pak zásobník dotáhnout, to jak zpracovali bolter je naprosto boží, motorový meč taky není k zahození, ale má pro mě zmatené sekvence útoku.

Ale těch map je málo a když nad tím přemýšlím, tak v nich naprosto chybí nějací zapamatovatelní bossové, záporáci, jako ve Vermintidech a taky doufám, že časem dostanem nové typy nepřátel...

@Widl (05.12.2022 16:02): Mimochodem ty nahrávací časy se odvijí od nejpomalejšího počítače. :)
Nakonec je to fajn, dostatečně jiný než Vermintide a pro fanouška 40 000 se skvělou atmosférou. Celý to podtrhuje skvělá hudba. Technicky to běhá v pohodě, nepadá, necuká, asi si můžu gratulovat :) Jediný co bych zatím vytkl jsou dloooooooouhý nahrávací časy.
@Gordon (02.12.2022 12:10): Obcas nefunguje ako ma ale to je najmensi problem. Crafting kde ? Viac nez 70 zbrani je kde ? Solo hranie a privatne lobby su kde ? Este nedavno tvrdili ze sa mala dat premiova mena ziskat hranim, teraz to nenapadne upravili.
Celkovo ten obsah je dost biedny. Predpokladam ze takmer vsetko pride v platenych DLC.
Ja som tu hru chcel mat rad, ale skoro mi uvarila procesor a monetizacia bola posledna bodka.
@Gordon (02.12.2022 11:49): Vermintide som nehral. A pokial viem tam prisiel az neskor. Mne nevadi ak su v hre kozmeticke mikrotransakcie. Vadi mi ze hra nema ani zakladne funkcie ktore slubovali a bezi katastrofalne a dovolia si hned pri vydani dat store. Store, ktory utoci na psychiku hracov a vyuziva tie najviac chrapunske metody- FOMO a nutnost kupit viac premiovej meny nez je treba. Ak chceli tento system mala byt hra F2P.
Samotny core gameplay je zabava a hudba vynikajuca. Ale co z toho ked nefunguju zakladne mechaniky(toughnes) a hra neustale crashuje a fpska lietaju jak na horskej drahe. Ta hra mala byt este minimalne pol roka vo vyvoji.
Ako pises, uz to nie su ziadni amateri a po vermintide by som cakal vyladenu hru. Ked uz to vydali, ako to vydali mohli si odpustit tu monetizaciu, nez vsetko opravia po vzore DICE s poslednym BF.
@Blaiddtom (02.12.2022 08:37): U vermintide ti to nevadilo? Tam jediný rozdíl je v tom, že si těmi skiny zasvinily shop na steamu. Netvrdím že premium měna je dobrá věc, ale je to opravdu k ničemu, protože to jsou jen vzhledové skiny. Mě třeba víc vadí ta technická stránka a anticheat virus. Zajimalo mě, kdo na ně tlačil, aby to takhle vydali, když na verminech dělali přes pět (!) let. Měli to s předstihem odložit, ovšem gunplay je vynikající. A ta hudba! Holybeat je můj nový oblíbený žánr. :)
KATASTROFALNY technicky stav, nesplnene sluby, malo obsahu...ale hlavne ze ma hra od prveho dna funkcny predatory shop. Priority su v tomto pripade jasne.
Tedy, původně jsem nevěděl, zda-li Jesper Kyd zvládne to, co zvládl ve Vermintidech, tedy udělat dokonale tématickou, částmi skličující hudbu, co hře sedne jak prdel na hrnec. Ale je vidět, že v tom prostě umí chodit a pro 40k universum stvořil nový standart.
Scénář píše Dan Abnett, spisovatel sklízející pozitivní kritiku u 40k univerza.