Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wall Street Wizard

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
strategie > budovatelská strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1990 PCAmigaAtari ST
Vývojáři:
Expert Software se na konci 80. let stali dalšími, kteří hráčům na obrazovky počítačů přenesli realistickou burzovní simulaci v reálném čase, tentokrát pod názvem Wall Street Wizard.

Vedle variability ve stupních obtížnosti mají hráči možnost, podobně jako v RPG hrách, nastavení řady prvků a rysů hry. Vybírat jde mezi několika typy postavy a navíc hráč obdrží 200 bodů, které je možné libovolně přidělit mezi vlastnosti kapitálu, zdraví či štěstí, které vaši postavu budou provázet po dobu hry. Dle vybrané postavy a jejích rysů pak na hráče reagují zákazníci i protihráči v různých fázích hry nebo v konkrétních situacích.

Každá rozehraná hra je jedinečná, neboť ji ovlivňuje až tisícovka nahodilých událostí a na burze se obchoduje o 48 hodnot z dvanácti různorodých odvětví. K dispozici je také velké množství informačních zdrojů, které vám pomáhají orientovat se na burze, jako jsou časopisy a noviny, detektivové nebo firemní portréty.

Hrát je možné v kampani až s dvanáctkou počítačových protivníků nebo v multiplayeru proti pěti dalším hráčům. V případě Wall Street Wizard je dokonce možné hovořit o multiplatformní hře, přes sériový kabel jde propojit dva různé počítače a oba hráči se tak mohou setkat současně na jedné burze.

V roce 1989 vyšel pro všechny platformy k základní hře datadisk pod názvem Wall Street Wizard: 89'er Szenario & Editor, který přinesl nové scénáře a řadu dalších vylepšení včetně editoru pro tvorbu vlastních scénářů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.