Poprvé jsem vůbec nevěděl, co mám dělat, takže jsem na konci jen sledoval Hawkeho kandidátský monolog. Podruhé jsem zavolal na policii, ale měl jsem málo důkazů, takže mě zabásli jako úchyláka. Potřetí jsem zavolal nějaké ženské, ale ta byla na Hawkeho straně, takže na mě poslali svou zabijačku a skončil jsem s kulkou v hlavě. No a na počtvrté jsem toho parchanta konečně dostal, ale mám pocit, že vraždu jsem vůbec neviděl... měl jsem natočený jen nějaký hovor.

Právě to, že jsi musel být ve správný čas na správném místě, je na celé hře nejlepší. Pokud jsi se zasekl na očumování nahotinek, tak ti nějaká důležitá informace unikla. Herní koncept nemá chybu, mohli by udělat pokračování ve velkolepém stylu.
A jakého zakončení jsi dosáhl?

Docela mě překvapilo, že se zakončení odvinulo od téměř na poslední chvíli shlédnuté vraždy syna toho politika.
Voyeur je hra na půl hodiny, takže mě ani nestihl pořádně nasr*t, kdyby to byla hra na několik hodin, tak by to byla asi pěkná nuda...celkově vzato jsou interaktivní filmy můj oblíbený žánr, takže hodnocení nemůže být objektivní, protože mě baví kdejaký brak :-)
GK2 bude komentář...
Romantic Blue je pro mě z nepochopitelných důvodů zapomenutý klenot hororového žánru...nádherná grafika, skvělá atmosféra...nešlo odolat.
Drolin: tak pánovi se nelíbí? asi sem budu muset co nevidět přidat Michael Ninn's Latex: The Game neboli - Das Cyber-Sex Adventure des 21. Jahrhunderts, to se ti určitě bude líbit :-)
Gunár: Adept "bizaar bazaar" herního labužnictví se cení. A ne, dokud budeš přidávat zajímavé tituly tak si předním členem! :).

GodOfTheSick: Snad komentáře nepíšeš kvůli hodnocení, ne? :)
nápad skvělý, zpracování horší, dvojku mám někdy v plánu...dnes už jde rozchodit vše, tak dám dyštak vědět.

jinak tu taky chybí třeba Double switch, časem nahodím
Néééé, doufal jsem, že o této hře už nikdy neuslyším (po čtení recenze v časopise kdysi dávno).