Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Volcanoids

Nehotová verze
29.01.2019
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Děj Volcanoids se odehrává na sopečném ostrově. Díky vulkanické aktivitě sopka zásobuje hráče co chvíli svými smrtícími erupcemi. Na jednu stranu jsou erupce životu a technice nebezpečné, z hlediska produkované energie jsou ale životadárné. Na ostrově jsou totiž nepřátelští roboti COGové, kteří právě tuto energii využívají ke svému “životu”.

Stejně jako vy i oni těží dostupné materiály, vyrábějí další roboty a vylepšují sebe a svou základnu. Pro přežití sopečné aktivity vám bude k dispozici obří vrtací souprava. Budete ji využívat nejen jako své útočiště, ale také jako mobilní továrnu a dopravník pod zemí. Toto vaše multifunkční obydlí si můžete vylepšovat, různě modifikovat a přetvářet v něm natěžený surový materiál na potřebné komponenty, obranné systémy a munici. Vaším cílem je zničit centrálu COGů umístěnou v srdci sopky a navrátit tak ostrov původním obyvatelům.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.