Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Volcanoids

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
akce > bojová
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Nehotová verze
29.01.2019 PC
Vývojáři:
Volcanoid
Děj Volcanoids se odehrává na sopečném ostrově. Díky vulkanické aktivitě sopka zásobuje hráče co chvíli svými smrtícími erupcemi. Na jednu stranu jsou erupce životu a technice nebezpečné, z hlediska produkované energie jsou ale životadárné. Na ostrově jsou totiž nepřátelští roboti COGové, kteří právě tuto energii využívají ke svému “životu”.

Stejně jako vy i oni těží dostupné materiály, vyrábějí další roboty a vylepšují sebe a svou základnu. Pro přežití sopečné aktivity vám bude k dispozici obří vrtací souprava. Budete ji využívat nejen jako své útočiště, ale také jako mobilní továrnu a dopravník pod zemí. Toto vaše multifunkční obydlí si můžete vylepšovat, různě modifikovat a přetvářet v něm natěžený surový materiál na potřebné komponenty, obranné systémy a munici. Vaším cílem je zničit centrálu COGů umístěnou v srdci sopky a navrátit tak ostrov původním obyvatelům.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.